Як знайти друга по листуванню з Америки.

Одним з найкращих і швидких способів вивчення іноземної мови, безумовно, є спілкування з її носіями. Неформальне занурення в мовне середовище, позитивне емоційне підкріплення і особиста зацікавленість - все це позитивно позначається на засвоєнні нових відомостей. І якщо в нашому житті не завжди можливо знайти носія мови у своєму безпосередньому оточенні, то зав'язати знайомство по листуванні не складає особливих труднощів.
Інструкція
1
Якщо ви вивчаєте американський англійський і хочете поліпшити свої навички, постарайтеся знайти для себе одного по листуванні зі Сполучених Штатів. Так ви отримаєте не тільки практику мовного спілкування, а й засвоїте жива розмовна мова, яка часто неможливо дізнатися за підручниками.
2
Враховуйте, що переписку сьогодні можна вести двома способами: звичайною поштою, використовуючи папір і чорнило, і через інтернет. Зрозуміло, хоча другий спосіб набагато менш романтичний, він більш зручний, а головне - більш швидкий. Однак майте на увазі, що який би спосіб ви не вибрали, вам в першу чергу потрібно знайти американців, які захочуть підтримувати з вами спілкування по листуванні .
3
Для цього постарайтеся вибирати людей, близьких вам за віком, переконанням і захопленням. Адже ваше спілкування має приносити задоволення і інтерес обом сторонам. Кращий спосіб знайти однодумців - це почати відвідувати клуби за інтересами або тематичні форуми. Якщо у вашому місті є будинок російсько-американської дружби, зверніться туди. Напевно його періодично відвідують туристи з Америки і різні культурні делегації. Таким чином ви зможете зав'язати особисті «живі» контакти, які потім продовжите по листуванні .
4
Якщо у вас немає можливості познайомитися з американськими громадянами в реальності, але є вільний доступ до інтернету, почніть вивчати тематичні форуми і сайти, які входять в сферу ваших інтересів. Це можуть бути будь-які мовні портали, де збираються люди з усього світу і допомагають один одному вивчати іноземні мови. Приміром, такі як busuu.com.
5
Якщо у вас є якісь хобі чи захоплення (кіно, література, музика, комп'ютери тощо), спробуйте почитати американські тематичні форуми. Знайти їх можна за допомогою пошукових систем, вводячи в якості запиту ключове слово англійською і слово forum або community. Знайшовши підходящий форум, спробуйте зав'язати обмін думками з його завсідниками, а в подальшому перейти до приватної листуванні .
6
Зверніть особливу увагу на соціальні мережі, такі як Facebook. У них ви зможете знайти багато людей з Америки , відповідних вам за віком і колі інтересів. Вступите в кілька різних спільнот, а знайшовши в них зацікавили вас особистостей, постарайтеся зав'язати з ними тісніший листування.
З того моменту, як Христофор Колумб відкрив Америку, цей континент вабить до себе людей з усього світу. Якщо і ви хочете ближче познайомитися з культурою і життям США, попрактикуватися в англійській і просто поспілкуватися з людиною іншої культури, то шукайте одного по листуванню.
Інструкція
1
Для бажаючих знайти друзів в будь-якій точці світу створено спеціальний сайт - interpals.net. Цей ресурс об'єднує сотні тисяч людей, що переслідують ту ж мету, що і ви - дізнатися більше про життя в інших країнах, підучити іноземну мову, причому не тільки англійську. Можна сміливо писати будь-якого вподобаного людині і заводити знайомства, не боячись бути незрозумілим. До речі, попит на віртуальних вчителів російської у жителів США дуже високий. Послуга за послугу?
2
Ніщо не зближує людей так, як спільні інтереси. Тому легкий спосіб познайомитися з жителем Сполучених Штатів - включитися в спілкування на одному з тематичних блогів або сайтів. Є власником колекції рідкісних марок? Любителем кішок породи сфінкс? А може бути захоплюєтеся розведенням кактусів в домашніх умовах? У кожному разі, тема для бесіди з однодумцями у вас вже є. Крім того, зареєструйтесь в будь-якої соціальної мережі, популярної за кордоном, наприклад, Facebook. Спілкуючись у спільнотах, вам набагато легше буде почати приватну бесіду з вподобаним людиною.
3
Можна спробувати познайомитися з американцем і на будь-якому з безлічі сайтів знайомств. Адже люди шукають не тільки любові, відносин, а й цікавих співрозмовників. Щоб підтримати бесіду, потрібно мати достатньо хороший рівень знання англійської мови. Якщо вам вдасться зачепити співрозмовника, то спілкування можна буде перенести в Skype або ISQ.
4
Якщо ви вмієте легко і невимушено починати бесіду з незнайомими людьми, то використовувати месенджери можна не тільки для продовження розмови, але і для пошуку нових знайомих. Вбийте в рядок пошуку необхідні параметри: країну, стать, вік - краще шукати спілкування серед ровесників. Тільки не починайте розмову стандартним «Hi! How are ur? », А постарайтеся разу зацікавити співрозмовника, розповівши йому трохи про себе і про мету розмови.