Як відключити активного користувача в 1с. повідомлення активним користувачам 1с 7.

Співробітники організації несуть відповідальність за свої дії і наслідки цих дій при роботі з базою даних підприємства. Режим тимчасового блокування користувача дозволяє співробітникам відійти з робочого місця без побоювання, що в цей час сторонній може отримати доступ до програми.
Інструкція
1
Необхідність тимчасового відключення працюючого (активного) користувача з'являється при експлуатації мережевої версії програми. Неодмінною умовою для підключення режиму тимчасового блокування активного користувача є захищений паролем вхід в програму.
2
Список активних користувачів в програмі 1С доступний для перегляду через «Монітор користувачів». Знайдіть у головному меню програми «Сервіс». Далі в підміню «Монітор користувачів» пункт «Активні користувачі».
3
Кожен рядок списку, містить відомості про користувача х, що працюють в даний момент в програмі 1С. Крім прізвища користувача можна бачити час початку роботи в програмі і комп'ютер локальної мережі, на якому працівник запустив програму 1С.
4
Якщо користувачеві потрібно на деякий час покинути робоче місце, він може не закривати програму. Зручніше використовувати режим тимчасового блокування. Для входу натисніть на панелі інструментів значок «Тимчасове блокування», назва спливає при підведенні курсора до значка. Або виберіть у меню «Сервис» пункт «Тимчасове блокування». Відкриється діалогове вікно з ім'ям активного користувача . Режим тимчасового блокування користувача включений. Ніякі дії в програмі в цьому режимі неможливі.
5
Для скасування тимчасової блокування необхідно ввести пароль користувача , чиє ім'я позначено в діалоговому вікні. Пароль повинен бути тим же, з яким користувач входив в програму на початку роботи. Після введення пароля натисніть «ОК». Режим тимчасового блокування відключений. При включеному режимі тимчасового блокування комп'ютер співробітника раніше знаходиться в списку активних.