Як влаштувати веселий Новий рік.

Коли на порозі стоїть улюблене свято, задоволення доставляють навіть клопоти з його проведення. Щоб Новий рік вдався, запропонуйте друзям, колегам або своїм близьким разом все підготувати. Тоді почуття єдності не буде залишати вас весь рік .
Вам знадобиться
  • - листівки-запрошення;
  • - тамада, диджей, Дід Мороз і Снігуронька;
  • - призи для конкурсів;
  • - приміщення для святкування;
  • - їжа і напої, столові прилади;
  • - феєрверк.
Інструкція
1
Продумайте програму свята. Ви повинні чітко уявляти свою мету, що саме потрібно організувати. Підготовка до сімейного вечора і вечірці з друзями будуть відрізнятися. Якщо це бал-маскарад, подбайте про те, щоб всі учасники були сповіщені заздалегідь. Тоді вони зможуть не поспішаючи підібрати вдалий костюм. Якщо ви проводите Новий рік не в сімейному колі, розішліть гостям запрошення.
2
Знайдіть людей, які зможуть взяти на себе роль тамади, діджея, Діда Мороза, Снігуроньки і т.д. Тамада обов'язково повинен бути присутнім. Він об'єднуватиме всіх людей, навіть незнайомих, і створювати атмосферу свята. Обов'язково влаштуйте веселі конкурси з призами. Добре, якщо вони будуть трохи несерйозними. Наприклад, можна купити як заохочення банку згущеного молока або дитячу іграшку.
3
Заздалегідь визначте місце проведення Нового рік а. Замовте приміщення або можете зібратися у кого-небудь з гостей будинку. Як і перед будь-яким святом, це приміщення має бути чистим і прибраним. Не соромтеся залучати до підготовки вечора всіх бажаючих з числа гостей. Їм буде приємно, а у вас з'являться помічники. Прикрасьте місце проведення торжества. За звичаєм, на столі має бути присутній символ наступаючого рік а.
4
Складіть святкове меню. Розрахуйте, скільки потрібно коштів, щоб купити все необхідне. Їду і алкогольні напої краще взяти з невеликим надлишком, щоб не трапилося казусу, що у вас буде нічого випити або нічим закусити. Кількість їжі та напоїв розраховуйте виходячи з кількості запрошених гостей. Ще не завадить поцікавитися, що саме питимуть гості. Не забудьте про фрукти і соку, паперових серветках. Переконайтеся, що у вас вистачає на всіх столових приладів.
5
Після півночі можна влаштувати феєрверк. Яскраве закінчення свята залишить вашим знайомим тільки приємні спогади.