Як пофарбувати в мороз.

Зовнішнє фарбування найкраще проводити в теплу пору року, але при необхідності зробити це можна і в морози . Сучасні склади дозволяють проводити малярні роботи в будь-який час року, незалежно від температури повітря. При цьому слід дотримуватися певну технологію, яка допоможе провести фарбування якісно.
Вам знадобиться
  • - кисть;
  • - валик;
  • - шпаклівка;
  • - грунтовка;
  • - шпатель;
  • - фарба.
Інструкція
1
Щоб провести якісну забарвлення в морози , зберігайте фарбу в теплому приміщенні. Підготуйте поверхню, видаліть все старе покриття за допомогою шліфувальної машини, заґрунтуйте нерівності. Якщо після видалення старої фарби поверхні потребують шпатлевке, проводите її в декілька етапів за допомогою шпателя.
2
В морози шпаклівка і грунтовка висихають досить повільно. Якщо в теплу пору року фарбування можна починати через 24-36 годин, взимку відкладіть ці роботи на більш тривалий термін.
3
Фарбування починайте в безвітряну суху погоду, коли немає опадів у вигляді снігу. Краскопульт для роботи в морози не підходить, тому що дрібні частинки фарби можуть застигати і сопло постійно доведеться відігрівати, тому оптимальний варіант - це використовувати велику малярську кисть або валик.
4
Будь-яку поверхню необхідно фарбувати на два-три рази. Перерва між роботами повинен становити не менше одного тижня, тоді як влітку для висихання одного шару досить 24-36 годин, тому зимове фарбування - це досить складний, тривалий і трудомісткий процес.
5
Купуючи фарбу, ознайомтеся з характеристиками. Якщо на банці написано, що фарбування можна проводити при негативних температурах, дана фарба підійде для зими. В основному в холодну пору року використовуються лакофарбові вироби, виготовлені на органічних растворяющих речовинах - це перхлорвінілові фарби, які вироблені за найсучаснішими світовими технологіями. Застосовувати їх можна в морози , що не перевищують мінус 20 градусів. Антифризні присадки допомагають фарбі висохнути при низькій температурі.
Зверніть увагу
Ніколи не змішуйте морозостійку фарбу з іншими барвниками, вона просто згорнеться і вам доведеться її викинути. Розчинники використовувати можна, але тільки ті, які містять антифриз.