Як в папці поставити картинку.

Операційна система Windows має дружній інтерфейс і досить багатими можливостями з налаштування. Зокрема, користувач може змінити стандартний значок папки, вставивши в нього зображення.
Інструкція
1
З тим, як виглядають папки Windows до встановлених зображеннями, користувачі Windows вже знайомі на прикладі таких папок, як «Мої документи», «Мої малюнки», «Мої відеозаписи», «Моя музика». В деяких випадках з'являється необхідність виділити подібним чином якусь іншу важливу папку.
2
Для того щоб в Windows XP змінити малюнок папки, натисніть на неї правою кнопкою мишки, виберіть в контекстному меню пункт «Властивості». У вікні, клікніть вкладку "Налаштування". Тут ви можете налаштувати вигляд папки для двох режимів: при перегляді у вигляді ескізів і в інших режимах.
3
Налаштування перегляду у вигляді ескізів здійснюється дуже просто - натисніть кнопку «Вибір малюнка" і вкажіть картинку , яку ви хочете вставити. Рекомендується заздалегідь знайти в інтернеті зображення з розширенням * .png" або * .ico. Застосуйте зміни. Тепер при перегляді папок у вигляді ескізів змінена папка буде відображатися з обраним вами малюнком.
4
Щоб поставити на папку картинку для інших режимів перегляду, виберіть пункт «Змінити значок» в нижній частині вікна. Ви можете застосувати один з вже наявних значків або встановити свій. Пам'ятайте, що в цьому випадку вам потрібні тільки значки іконок - тобто зображення з розширенням * .ico. В операційній системі Windows 7 зміна зображення папки відбувається точно так само.
5
Для комфортної роботи в Windows рекомендується налаштувати правильне відображення папок Windows. Зокрема, обов'язково потрібно включити показ розширень файлів - за замовчуванням він зазвичай відключений. Якщо користувач бачить розширення файлів, він зможе своєчасно помічати деякі загрози безпеки. Наприклад, якщо ви бачите зображення або папку з розширенням * .exe, то перед вами заражений файл. Не бачачи розширення, ви можете спробувати такий файл відкрити.
6
Включити відображення розширень дуже легко: відкрийте будь-який диск або папку, виберіть в меню «Сервис» - «Властивості папки» - «Вид» і зніміть пташку з рядка «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів».