Як швидко укласти дитину спати.

Укладання дитини в ліжко для багатьох батьків є великою проблемою. Причому довгі збори до сну або тривале засинання вимотують і маму, і малюка. Але щоб малюк швидко лягав спати, необхідно привчити його до режиму і, крім цього, всіляко сприяти відпочинку.
Інструкція
1
Щоб малюк швидко засинав, привчайте його до режиму. Укладайте його в ліжко в одні і ті ж години. З часом дитина звикне до такого розпорядку і до покладеного моменту буде сам прагнути до подушки.
2
Не обмежуйте пересування малюка по квартирі. Недостатньо розтрачене енергія не дасть дитині швидко заснути. Він буде крутитися в ліжку рівно стільки, скільки він повинен був витратити на ігри.
3
За 1-2 години до сну не допускайте активних ігор і сильних емоцій. Також небажаний перегляд телевізора. Зайве збудження призведе до того, що дитина ще якийсь час буде перетравлювати в думках все, що відбувається в найближчі години. Це подовжить фазу засинання, а сон зробить неспокійним.
4
Перед сном купайте дитини . Вода сприятливо діє на нервову систему, знімає напругу, а найголовніше - очищає шкіру малюка, на якій протягом дня накопичується піт. Адже малюки досить рухливі, тому утворення поту на тілі для них - цілком нормальне явище. З відчуттям легкості в тілі дитина засне набагато швидше, а сон буде міцніше.
5
Якщо малюк ще не може засинати самостійно, всіляко сприяють цьому самі. Робіть погладжування по голові або по спинці. Це заспокоює, навіває дрімоту. І в результаті сон наступить швидше.
6
У вечірній час швидко укласти дитини спати допомагає казка перед сном або колискова. Але після неї краще вимкнути світло або включити нічник і лягти спати самому або створити видимість. Це діє напевно. Коли малюк засне, можна встати і продовжити займатися своїми справами.
7
Щоб сон дитини був міцним, протягом дня обов'язково гуляйте, а під час сну відкривайте кватирку, щоб у кімнаті було свіжо. Або якщо на вулиці прохолодно, провітрюйте кімнату перед сном.
8
Не давайте дитині перед сном кислих фруктів і соків. Вони підсилюють утворення сечі. В результаті малюк може прокинутися, щоб попроситися на горщик.