Як поводитися з новими людьми.

Труднощі в спілкуванні з новими людьми можуть відчувати інтроверти, екстраверти, ті, хто пережив душевну травму, а також і ті, хто має проблеми зі здоров'ям і т.д. У будь-якому випадку повністю відгородити себе від спілкування в соціумі буде складно, та й вкрай небажано.
Інструкція
1
Вам належить нове знайомство. Готуючись до нього, не намагайтеся кардинально змінити свою зовнішність невластивими вам нарядами, зачісками, макіяжем. Краще, якщо ви будете виглядати так, як ніби йдете на зустріч з одним із своїх хороших друзів. Якщо ви переживаєте глибоку депресію, не замикають у чотирьох стінах. Хто знає, можливо, саме нові люди і виведуть вас з неї.
2
Налаштуйтеся на позитивний результат. Уявляйте собі, як легко і невимушено пройде нове знайомство: всі усміхнені і раді від того, що знаходять один одного цікавими людьми. Щоб ця фантазія втілилася в життя, посміхайтеся вже на шляху до місця знайомства, приміром, сонячним відблисків, граючим на вулиці дітям, цвірінькання горобців і т.д. До того моменту, коли прийдете на місце зустрічі, посмішка стане максимально природною.
3
Для набуття впевненості в собі почніть знайомство першим (дружиною). Це не так складно, адже потрібно тільки представитися, обмінятися привітаннями і запросити присісти. Якщо ви інтроверт і відчуваєте дискомфорт, не мучте себе - скажіть новому знайомому, що ви сильно перехвилювалися. Можливо, він тремтить не менш вашого і сам постарається прийти на допомогу.
4
Екстравертам ж варто побоюватися власної балаканини і прагнення роздобути всю увагу. Якщо вони до того ж не приховують оціночних суджень щодо чиєї-небудь зовнішності або вчинків, то легко можуть відштовхнути нових знайомих, а зайва жестикуляція може втомити. Пам'ятайте, що знайомство - це насамперед діалог, який спрямований на знаходження спільних інтересів і переваг. Задаючи питання, слухайте відповідь, намагайтеся не перебивати співрозмовника.
5
Якщо ви побоюєтеся знайомитися з новими людьми через індивідуальних проблем (заїкання, слабкий слух, нервовий тик, тремор рук від хвилювання і т.д.), вас врятують гумор і любов до себе. Володіючи нормальною самооцінкою, ви не злякаєтеся тих, кого фантик приваблює більше, ніж сама цукерка. Для набуття впевненості і власної значущості прочитайте автобіографічну книгу журналіста і мандрівника (з шестирічного віку хворого поліомієлітом) Алана Маршалла «Я вмію стрибати через калюжі».