Як почати писати текст. Як написати програмную листівку тексти.

Майже кожній людині доводиться в житті ставати автором якихось текстів . У кожного текстів ого жанру є своя специфіка і особливості структури. Є вони і у такого жанру, як стаття. Отже, ви - автор статті. З чого почати? Все дуже просто.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з встановленою програмою Microsoft Word;
  • - доступ в інтернет;
  • - орфографічний словник;
  • - морфологічний словник.
Інструкція
1
Починати необхідно з збору інформації. Джерела інформації можуть бути різними. Власний життєвий досвід - теж джерело інформації. Але якщо ви вважаєте, що його недостатньо, приступите до збору необхідних відомостей. Yahoo, Яндекс, Рамблер, Google - ці та інші пошукові системи інтернету дадуть вам посилання на статті людей, добре вивчили вашу проблему. Копіюйте матеріал і вставляйте його прямо в вордівський документ. Можна навіть роздрукувати, якщо ви звикли читати паперові варіанти документів.
2
В інтернеті існує безліч форумів, на яких люди діляться актуальною для них інформацією. Переглянувши список існуючих тим чи створивши свою, ви зможете скласти уявлення про те питанні, який вас цікавить. Люди із задоволенням дадуть вам в темі або напишуть ПП.
3
Ще один незамінний, традиційне джерело інформації - міські бібліотеки. Якщо ви ще не записані туди, варто зробити це. В залі каталогів завжди є фахівець, який допоможе вам відшукати потрібні видання в каталозі і заповнити бланк заявки. У кожній бібліотеці зараз є ксерокс і сканер, не обов'язково переписувати книгу від руки, такий спосіб вже застаріває, хоча, на думку фахівців, конспектування дозволяє засвоїти більше інформації, ніж просто читання або, тим більше, копіювання.
4
Наступний етап - переробка отриманої інформації. Прочитавши все, що написали ваші попередники, не просто виберіть головне, але і складіть власну думку. Автор, який не має власної позиції, чи не буде цікавий читачеві. Не обов'язково, щоб ваша позиція кардинально відрізнялася від інших дослідників проблем, ви можете з кимось погодитися, а когось спростувати.
5
Придумайте тему статті, яка буде відображена в її заголовку. Назва повинна бути короткою і зрозумілим. Довгі назви, а також назви, містять вузькоспеціальні терміни, лише відштовхують читачів. Рекомендують для цього написати спочатку десяток дієслівних поєднань по темі статті, а потім подивитися, яке з них відображає тему щонайкраще.
6
Складіть план вашої статті. Він може бути коротким, тезовим або докладним, входять головні цифри і факти. Виберіть той вид плану, який здасться вам найбільш зручним.
7
Ну а тепер, власне, текст. Не поспішайте, плавно переходите від одного пункту плану до іншого, послідовно викладаючи хід ваших думок. Після того, як стаття буде готова, перечитайте її кілька разів. Перше читання допоможе вам усунути змістовні недоробки, друга - усунути стилістичні похибки.
8
Якщо є поруч грамотний «цінитель», покажіть йому ваше твір - з боку краще видно всі шорсткості і нерівності. Не ображайтеся на справедливу критику, вона вам допоможе.
Багато шанувальників репу та хіп-хопу рано чи пізно приходять до думок про власну творчість, але далеко не всі розуміють, з чого варто почати написання пісень, як навчитися читати реп, як зробити свої пісні яскравими і оригінальними, і від чого ця оригінальність залежить. Насправді, освоївши основні принципи і правила жанру, почати писати реп може кожен.
Інструкція
1
Так як реп складається здебільшого з смислового тексту і рим, і саме від цього залежить, чи буде він ефектним, починайте тренуватися з самого простого. В будь-який вільний час пробуйте придумувати і зачитувати тексти, а рими генерувати на ходу, без попереднього обдумування. Це називається реп-імпровізацією, фрістайлом, і навик фрістайлу необхідний хорошому реперу для розвитку і вдосконалення майстерності.
2
Нехай вас не бентежить, що спочатку результати ваших праць НЕ будуть нікого вражати - не зупиняйтеся і продовжуйте придумувати нові тексти і рими, а незабаром ви почнете помічати, що формулювання стають чіткіше і лаконічніше, рими стають більш грамотними і не такими банальними, а тексти збагачуються метафорами і засобами художньої виразності.
3
Для імпровізації не потрібно шукати спеціальних тем, читайте реп про те, що вас оточує. Поточні події можуть стати відмінним джерелом натхнення для автора-початківця. Якщо ви, незважаючи на помилки і прості рими, будете продовжувати читати і придумувати, незабаром ваш реп стане більш чистим і красивим.
4
Окрему увагу в написанні репу приділяйте рима. Рими повинні бути цікавими, а значить вони не повинні бути точними. Віддавайте перевагу неточним римам, які неочевидні, а значить викличуть інтерес слухача і додадуть незвичайності тексту. В таких римах звуки після кінцевого наголосу можуть не збігатися, а текст з використанням неточних і нетипових рим стає набагато багатше і багатогранним.
5
Пам'ятайте, що реп виражає ваші думки, тому уникайте заїжджених рим і формулювань. Постійне вживання таких рим робить тексти нудними і другосортними. Якщо ви новачок, спробуйте повністю відмовитися від очевидних рим. Пошук нестандартної римування посприяє вашому творчому розвитку і дозволить відчути, як сочиняется текст для репу .
6
Ваш слухач не повинен вгадувати, яке слово послідує за останнім словом в рядку пісні. Використовуйте складні прийоми римування, наприклад, ви можете римувати слова не тільки в кінці рядків, а й в середині, використовуючи внутрішні рими. Головне - покласти початок своєї творчості і не опускати руки перед труднощами, і ваші тексти будуть у вигідну сторону відрізнятися від текстів інших авторів.