Як блокувати клавіатуру.

Блокування клавіатури не можна розглядати як засіб захисту від несанкціонованого доступу до інформації. А ось запобігти випадкове натискання клавіш, коли телефон лежить у кишені, або якщо на клавіатуру комп'ютера сперлася або що-небудь поклали, вона допоможе.
Інструкція
1
Комп'ютер, зібраний в корпусі форм-фактора AT, обладнаний замком клавіатури. Якщо вставити в такий замок входить в комплект ключ і повернути його проти годинникової стрілки, клавіатура перестане працювати. Для її розблокування поверніть той же ключ проти годинникової стрілки (замки деяких конструкцій мають протилежну логіку роботи). Якщо ж ключа немає, підійде будь-який інший, що входить в комплект замку клавіатури тієї ж конструкції - секретними ці замки не є.
2
У корпусу форм-фактора ATX замок клавіатури відсутня. Але його можна додати в саму клавіатуру . Коли вона відключена від машини, розберіть її, знайдіть на її платі оксидний конденсатор і перережьте доріжку, що йде від його плюсового виведення до мікросхеми. Паралельно місця розрізу підключіть вимикач і розташуйте його в зручному місці корпусу клавіатури. Для блокування клавіатури розімкніть цей вимикач, для розблокування - замкніть. Врахуйте, що світлодіоди клавіатури відразу після розблокування можуть працювати неправильно. Щоб синхронізувати їх стан з дійсними настройками контролера, натисніть клавішу Caps Lock два рази.
3
Клавіатури деяких виробників, наприклад, Defender, обладнані контролерами з програмною блокуванням. Вони мають додаткову клавішу Fn, а на одній з F-клавіш зображений замок. Щоб заблокувати таку клавіатуру , натисніть ці клавіші одночасно. Для розблокування натисніть їх повторно. Аналогічна функція передбачена і в багатьох ноутбуках, де клавіша Fn зустрічається набагато частіше.
4
Засобами операційної системи можна заблокувати клавіатуру разом з екраном. Для цього відкрийте діалог налаштування зберігача екрану (спосіб його відкриття залежить від ОС). Знайдіть галочку «Запитувати пароль» або аналогічну і поставте її. Встановіть зручний для вас час бездіяльності, після якого повинен запускатися зберігач екрану. Тепер після його запуску клавіатура виявиться заблокованою. Щоб її розблокувати, посуньте миша або натисніть будь-яку клавішу. Потім в Windows натисніть Ctrl + Alt + Del і введіть пароль, а в Linux - просто введіть пароль (врахуйте, що в другій ОС натискання Ctrl + Alt + Del може призвести до перезавантаження без попередження).
5
Щоб заблокувати клавіатуру телефону Motorola, натисніть одночасно клавіші зі зірочкою і гратами. Розблокування виробляєте тим же способом. В апаратах Nokia без сенсорного екрану блокуйте і розблокуйте клавіатуру швидким послідовним (не одночасно) натисканням лівої подекранной клавіші і зірочки. При довгому бездіяльності апарат Nokia заблокується сам, якщо ця функція не відключена через меню.
6
Самостійно блокуються і телефони Nokia з сенсорним екраном, а також апарати Apple iPhone. Щоб розблокувати або примусово заблокувати перший з них, посуньте вниз важіль, розташований на правому боці. Після цього він повернеться у вихідне положення автоматично. Для розблокування другого телефону знайдіть на екрані в лівому нижньому кутку коло, поставте на нього палець і перенесіть це коло разом з пальцем вправо.
7
Телефони форм-факторів «розкладачка» і «слайдер» автоматично блокують клавіатуру при закриванні і розблокують при відкриванні. Деякі розкладні і розсувні телефони Nokia мають дві клавіатури: приховану з усіма літерами алфавіту і постійно відкриту з цифрами. Другу з них блокуйте і розблокуйте способом, зазначеним вище.
Блокування клавіатури ноутбука часто виконується при натисканні поєднання будь-якої кнопки разом з Win. Варіанти поєднання клавіш для розблокування різні в залежності від того, яка у вас модель ноутбука.
Вам знадобиться
  • - інструкція користувача.
Інструкція
1
Натисніть клавіші Fn + NumLock. Найпоширеніша помилка серед користувачів ноутбуків з укороченими варіантами клавіатур - вони включать цифрову панель за допомогою даної комбінації, після чого введення літер недоступний в даному режимі. Зазвичай такі кнопки розташовуються в правій частині клавіатури ноутбука і працюють іноді також в поєднанні з Fn. Дану функцію також досить зручно використовувати в іграх тим, хто звик до повноцінної клавіатурі і при управлінні часто задіяв бічну її панель.
2
У випадку якщо ви все ж заблокували клавіатуру по-справжньому, скористайтеся стандартними поєднаннями клавіш, наприклад, Fn + F12, Fn + F7, Fn + Pause, Win + Fx (замість x тут будь-яке число від 1 до 12) . Дана комбінація повинна бути прописана в інструкції до вашого портативного комп'ютера.
3
В разі її відсутності у вас з яких-небудь причин, скачайте керівництво користувача з офіційного сайту виробника (може знадобитися реєстрація, введення серійного номера ноутбука і вашої електронної поштової скриньки), а також зверніться до служби технічної підтримки за з'ясуванням коду розблокування клавіатури, якщо потрібної інформації ви не знайде в інструкції.
4
Якщо ви заблокували тачпад у вашому ноутбуці, натисніть клавіші Fn + F7. Якщо після цього у вас на екрані відобразиться відповідна піктограма, значить ви все зробили правильно.
5
При блокуванні і розблокуванні із задіянням клавіші Fn необхідно звертати увагу на намальовані на клавішах піктограми. Найчастіше вони беруться в квадратні дужки для того, щоб ви швидше змогли їх помітити серед інших кнопок клавіатури. Також при блокування певних пристроїв знайдіть піктограму на кнопках із зображенням замку або слова Lock в квадратних дужках. Не забувайте також частіше читати мануали.
Корисна порада
Найчастіше перевіряйте режим Num Lock.