Як поводитися на вокзалі.

Багатьом людям доводиться бувати на вокзалі досить часто. Ви можете приїхати туди в якості пасажира, який проводжав або зустрічаючого. Щоб подорож, розставання або зустріч були затьмарені, необхідно поводитися на вокзалі правильно.
Інструкція
1
Розрахуйте час, коли вам необхідно з'явитися на вокзалі . Якщо ви відправляєтеся в подорож літаком, то передбачте час на реєстрацію і огляд, який є обов'язковою процедурою для подорожуючих літаком. Закінчується реєстрація, як правило, за 40 хвилин до рейсу, значить, з'явитеся на вокзал хоча б за півтори години до вильоту. Всі інші види транспорту не вимагають особистого огляду та попередньої реєстрації, але передбачте, щоб у вас був запас хоча б хвилин 20 - півгодини і ви змогли спокійно знайти свій вагон і зайняти потрібне місце.
2
В тому випадку, коли ви - транзитний пасажир або приїхали набагато раніше до відправлення, зайдіть в зал очікування і займіть будь-яке вільне сидяче місце, яке буде зручним для вас. Багаж на сидіннях розміщувати не треба - поставте його поруч біля своїх ніг, в межах видимості. Постарайтеся скористатися моментом і просто відпочити - почитайте журнал, подивіться телевізор. Вони встановлені на кронштейнах під стелею вокзалу.
3
Якщо речей у вас багато, а до початку поїздки є ще кілька годин, здайте багаж в камеру зберігання, щоб не бути прив'язаним до нього і спокійно переміщатися по вокзалу - сходити в туалет або перекусити в кафе. Невеликий багаж не залишайте на сидіннях, вирушаючи за чашечкою кави з бутербродом, беріть його з собою. Він повинен завжди перебувати в межах вашої видимості. Чи не випускайте з рук дорогі мобільні пристрої, ноутбук, сумку з документами.
4
Багато шахраї обирають вокзал полігоном для своєї діяльності. Намагайтеся не йти на контакт з людьми, які явно хочуть цього. Тим більше, не проводите час очікування за одним столиком кафе з такими знайомими - відлучаючись на хвилинку, ви ризикуєте залишитися без грошей і документів. Та й поодинці, не варто зловживати алкоголем в очікуванні свого рейсу. Сучасні вокзали досить комфортабельні для пасажирів, які змушені проводити в них кілька годин. Не шукайте пригод, спокійно посидите і дочекайтеся потрібного вам рейсу Уважно слухайте оголошення, які допоможуть вам зорієнтуватися, коли почнеться посадка або реєстрація.