Як вирощувати томати рожеві. чому не зріють помідори.

Рожеві томати мають ніжний солодкий смак і тонку шкірку, досить вимогливі до умов вирощування, тому агротехніка повинна бути строго дотримана. Практично всі сорти виростають гігантських розмірів, що створює додаткові роботи, пов'язані з частим підв'язування до шпалери.
Вам знадобиться
  • - грунтосуміш;
  • - насіння;
  • - комплексні мінеральні добрива;
  • - шпалера.
Інструкція
1
Найпоширеніші сорти рожевих томатів: «Де Барао рожевий», «Рожеві щічки», «Розіна», «Розмарин», «Цунамі», «Рожевий гігант», «Щастя», «Подарунок жінці». Практично всі сорти мають середньопізні строки дозрівання. Виростають у відкритому і закритому грунті, не переносять засуху, при неправильному догляді схильні до розтріскування.
2
Перед посівом обеззаразьте насіння в рожевому розчині марганцівки протягом 20 хвилин, помістіть в сито, промийте проточною водою. Грунт для висіву повинен бути родючим і легким. Найкращий варіант - використовувати грунтосуміш для розсади, яку продають в магазині для садівників і городників. Якщо ви готуєте грунтосуміш самостійно, змішайте 2 частини чорнозему з 1 частиною річкового піску, додайте 1 частина торфу, 1 частина перегною, 1 сірникову коробку деревної золи на 10 літрів підготовленої почвосмеси.
3
Для середньої смуги Росії терміни посіву рожевих томатів на розсаду варіюються від третьої декади березня до другої декади квітня. Розраховуйте терміни посіву так, щоб до висадки томатів на постійне місце ви мали 50-ти денну міцну розсаду.
4
Посіви полийте, накрийте целофаном. Як тільки з'являться сходи, поставте ящики в світле місце з температурою 21 градус.
5
пікірують рожеві томати після появи двох справжніх листочків на відстані 20х15 см.
6
За період вирощування підгодуйте розсаду два рази рідкими комплексними мінеральними добривами.
7
Висаджуйте рожеві томати у відкритий грунт після минования загрози заморозка. Для середньої смуги Росії - це друга декада червня. В теплицю висадку можна виробляти в другій декаді травня. Якщо теплиця опалювальна, допустима пересадка в квітні або посів одразу в грунт.
8
Догляд за рожевими томатами полягає в систематичному підв'язування до шпалери, висота якої повинна бути не менше 1,5 метрів, в поливі, розпушуванні, видаленні пасинків.
9
Не допускайте пересихання грунту. Якщо червоні томати досить поливати 1 раз на тиждень, рожеві вимагають більш частих поливів.