Як підключити витяжку.

Витяжка на кухні необхідна для очищення повітря і захисту кухонних меблів від сажі. Якщо витяжку не поставити, щойно відремонтована кухня дуже скоро зажадає нового ремонту. Найбільш поширеними є купольні витяжки.
Інструкція
1
Оскільки витяжка працює від електрики, то найперший етап - це прокладка електричного кабелю та встановлення окремої розетки. Для цього необхідно розмітити стіну, по розмітці продовбати штроби. Якщо ремонт вже закінчено і стіну штробить не можна, то дроти можна заховати в пластиковому коробі. Всі сучасні витяжки обладнані трижильним кабелем (заземляющий, нульовий і фазний). Всі проводи підключайте, відповідно до схеми, зазначеної в інструкції.
2
Витяжку встановлюють вже після закінчення ремонту, коли вся меблі стоїть на своїх місцях. Розташування витяжки намічають за допомогою рівня і олівця. Відстань від витяжки до електричної плити має бути не менше 70 см, до газової - 80 см.
3
У місці кріплення витяжки роблять отвори, опори прикладають до стіни і прикручують. На ці опори ставлять витяжку . Обов'язково дотримуйтеся горизонтальність кріплення, інакше це загрожує не тільки втратою естетичного вигляду, але і неправильною роботою агрегату. Відрегулювати положення можна за допомогою спеціальних болтів.
4
Витяжку треба підключити до системи вентиляції. Для цього підбирають повітроводи і кріплення. Вибирати труби слід разом з вибором витяжки. Вони повинні бути круглими з діаметр 120-150 мм. Не варто вибирати дуже вигнутий і довгий воздуховод. Гофровані труби менш кращі, ніж гладкі, так як вони створюють багато шуму під час роботи. З цієї ж причини бажано звести до мінімуму вигини труби, так як кожне коліно знижує ефективність вентиляції. З'єднайте вентиляційний отвір з воздуховодом за допомогою короба. Стики повинні бути герметичними.
5
Після повного монтажу витяжки, її включають в мережу і запускають. Кожух витяжки встановлюється після того, як перевірена працездатність приладу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pXB_0tZTcKk
Кухонна витяжка сприяє збереженню повітря в квартирі чистим і вільним від жирових випаровувань. Ефективність роботи даного пристрою безпосередньо залежить від того, наскільки правильно вона проведена.
Вам знадобиться
  • - рулетка
  • - будівельний рівень
  • - дриль
  • - дюбелі
Інструкція
1
Щоб робота кухонної витяжки була більш ефективною, передбачте все необхідне для того, щоб повітропровід був виведений на вулицю. Узгодьте роботу з пробивання ходу в стіні з органами місцевого самоврядування.
2
Виміряйте перетин воздуховода і підбирайте витяжку відповідно з цим показником. Якщо ж діаметр воздуховода виявиться менше, виконайте звуження переходу на етапі монтажу витяжки за допомогою перехідника.
3
Зніміть розміри варильної поверхні. Обов'язково врахуйте цей показник при покупці витяжки, ширина парасольки повинна бути рівною йому або більше. Так будь-які випари, які виходять під час приготування їжі, будуть видалятися приладом набагато ефективніше. Якщо для витяжки немає окремої розетки, встановіть її, заземливши силову лінію і заклавши дроти в кабель-канал, або під плінтус.
4
За допомогою рулетки відміряйте по напряму вгору від варильної поверхні 70 см або трохи більше. Від газової плити слід відміряти не менше 80 см. Відбийте горизонталь, приклавши до позначок будівельний рівень. Потім поверніть витяжку тильною стороною і виміряйте відстань на ній між кріпленнями. Перенесіть мірку на горизонтальну лінію над плитою.
5
Просвердлите в зазначених місцях отвори під дюбелі. Останні забийте молотком і болтами притягну до стіни опори. Потім встановіть на них витяжку. Послаблюючи або підтягуючи болти, відрегулюйте положення витяжки, яке має бути строго горизонтальним.
6
До вентиляційного каналу приєднаєте повітропровід. При використанні коробів, що дозволяють подолати віддалене відстань до вентшахти, забезпечте максимальну герметичність стиків між ними. Бажано, щоб ці короби були виконані з ПВХ і мали круглу форму. Кутові елементи таких ланок не створюють опору повітряному потоку і добре поглинають шум.
7
Встановіть на витяжку кожух. Закріпіть його, відрегулювати по висоті. Увімкніть витяжку, щоб упевнитися в її працездатності.