Як швидко розморозити продукти.

Все заморожені продукти , особливо м'ясо і рибу, краще піддавати повільної розморожуванні в холодильнику. Безумовно, цей процес займає багато часу - приблизно, 5:00 на кожен кілограм ваги продукту. Що робити, якщо у вас немає в запасі такої кількості часу? Постаратися розморозити продукт максимально швидко.
Вам знадобиться
  • - поліетиленові пакети;
  • - холодна проточна вода;
  • - контейнер;
  • - мікрохвильова піч.
Інструкція
1
Бактерії розвиваються особливо активно при температурі від + 4оС до + 60оС. Протягом 20 хвилин, при сприятливих температурних умовах, вони здатні збільшити свою чисельність удвічі. Якщо ви не встигаєте розморозити продукт в холодильнику, то не потрібно залишати його відтавати на кухонному столі або в раковині при кімнатній температурі - саме таким чином ви перетворите його в розсадник бактерій. Краще використовувати швидку розморозку.
2
Як розморозити в водеЕслі продукт упакований, залиште його в пакеті і покладіть в ще один поліетиленовий мішок. Якщо ні, упакуйте його в декілька поліетиленових пакетів. Таким чином, ви не дасте відтаює крові витекти і забруднити кухню, а вода не оживляти їжу. Наберіть в раковину або контейнер холодної води, покладіть упаковані продукти і включіть воду. Витягніть «пробку» і стежте за тим, щоб вода покривала пакет не менш ніж на 3/4.
3
Якщо ви економите воду, то размораживайте не під проточною струменем, а раз в 20-30 хвилин повністю змінюючи воду в раковині або контейнері. Не піддавайтеся спокусі зробити «гарячіше». Саме тепла вода створить ту саму «сприятливу зону», і трапеза може закінчиться отруєнням.
4
Ідеально для упаковки продуктів, які ви збираєтеся розморозити під водою, підходять щільні зіп-пакети. Якщо ви упакували їжу в один з таких мішків, то другий вже не знадобиться.
5
Як розморозити в мікрохвильовій печіЕслі ви зібралися розморожувати їжу в мікрохвильовій печі, видаліть з продуктів упаковку. Покладіть їжу в підходящий контейнер і поставте його в мікрохвильову піч. Якщо ваша мікрохвильовка не має спеціального режиму під назвою «Розморожування», встановіть регулятор на половину від максимальної потужності і включіть піч на 15-20 секунд. Через цей проміжок часу перевірте готовність. Якщо продукт ще не розморозився, повторіть процедуру. Перевертайте їжу, щоб вона швидше відтанула.
6
Розморожені продукти не можна заморожувати знову. Бажано приготувати їх або відразу, або не пізніше ніж через 24 години з моменту розморозки. Зберігають відталі продукти в холодильнику.
Корисна порада
Багато овочі та гриби, а також деякі види випічки готують не розморожуючи.