Як швидко зробити живіт плоским. Як прибрати зайвий жир з живота чоловікові.

Пружний і плоский живіт зробить ваш силует витонченим і гарантує гарну посадку одягу. Однак щоб забезпечити собі ідеальний прес, доведеться постаратися. Інтенсивні тренування, що опрацьовує косі і прямі м'язи живіт а, аеробні навантаження і збалансована дієта допоможуть вам швидко домогтися потрібного результату.
Вам знадобиться
  • - степпер або бігова доріжка;
  • - гімнастична стінка;
  • - гантелі.
Інструкція
1
Складіть власний комплекс вправ, що складається з розминки, вправ, що зміцнюють прямі і косі м'язи живіт а, а також м'язи спини. Не займайтеся щодня - м'язи повинні відпочивати. Досить двох-трьох занять на тиждень. У вільні дні підсильте аеробне навантаження - робіть ранкові пробіжки, більше гуляйте, займайтеся на степпері або біговій доріжці.
2
Перед початком занять розімніть. Увімкніть ритмічну музику, потанцюйте, зробіть по кілька махів руками і ногами. Можна пострибати через скакалку або просто потанцювати.
3
Ляжте на підлогу. Зігніть ноги в колінах, трохи розставивши їх і розташувавши ступні паралельно. Руки витягніть уздовж тіла. Піднімайте верхню частину тіла так, щоб лопатки відірвалися від підлоги. Виконуючи вправу, видихніть і напружте живіт . Не поспішайте. Повторіть прийом 10-12 разів, відпочиньте хвилину і зробіть другий підхід.
4
Зігніть ноги в колінах. Повільно піднімайте їх, напружуючи черевну стінку. Підніміть таз, щоб коліна торкнулися підборіддя. Затримайтеся в цьому положенні і повільно опустіть ноги. Повторіть вправу 6-10 разів у два прийоми.
5
Лежачи на спині, підніміть прямі ноги і швидко схрещуйте їх одну над іншою, імітуючи рух ножиць. Чим нижче ви тримаєте ноги, тим сильніше напружуються м'язи живіт а і тим ефективніше вправа. Не відривайте голову і лопатки від підлоги. Повторіть 6-10 разів в два підходи.
6
Встаньте, візьміть у руки гантелі. Ноги трохи розставте, руки з гантелями тримаєте у талії. Повільно, напружуючи прес, нахиліть корпус назад. Затримайтеся на кілька секунд і поверніться у вихідне положення. Повторіть 10-12 разів. Ця вправа зміцнює не тільки черевну стінку, але і м'язи спини.
7
Більш складне, але дуже ефективна вправа - піднімання ніг і тазу у висі на гімнастичній перекладині або шведській стінці. Для початку піднімайте зігнуті ноги, пізніше - прямі. Почніть з п'яти разів за підхід і доведіть кількість вправ до 10 разів на два підходи.
8
Дуже корисна вправа - втягування черевної стінки. Глибоко вдихніть, видихніть повітря, одночасно втягнувши живіт до межі. Спину тримайте прямо. Зафіксуйте черевну стінку на 5-7 секунд і вдихніть. Повторіть вправу 6-10 разів. Його можна робити щодня, вранці і ввечері.
9
Не забувайте про дієту - без неї вам не домогтися швидких результатів. Виключіть з раціону солодощі, газовані напої, борошняні та жирні страви. Замість них вживайте білкову їжу - нежирну рибу, філе курки та індички, молочні продукти. Не забувайте про клітковині - хлібі з висівками і овочах.
Корисна порада
Щоб схуднення не супроводжувалося обвисанням шкіри, двічі на день втирайте в область живота і талії крем для тіла. Масажуйте шкіру акуратно, круговими рухами за годинниковою стрілкою.
Практично кожна жінка в своєму житті стикалася з проблемою в'ялого живота . Це явище зазвичай виникає після пологів або різкого зниження ваги. Щоб прибрати в'ялість живота , необхідно зміцнити м'язи преса. Виконуйте спеціальні вправи не менше 3 - 4 разів на тиждень, і через декілька тижнів помітите хороший результат.
Інструкція
1
Ляжте на підлогу, руки покладіть під стегна, ноги випрямити. З вдихом підніміть ноги вгору, з видихом опустіть вниз, але не торкайтеся підлоги. Повторіть вправу 15 - 20 разів.
2
Ляжте на підлогу, руки схрестіть на грудях, ноги зігніть в колінах. З невеликим видихом підніміть верхню частину тіла над підлогою, зробіть ще один видих, повністю звільнивши легені, і ще трохи приподнимитесь вгору. Затримайтеся на 3 секунди в цьому положенні. На вдиху повністю опуститеся на підлогу. Зробіть 10 - 15 повторень вправи.
3
Ляжте на підлогу, руки витягніть уздовж тіла, ноги випрямити. З видихом ноги підніміть під прямим кутом до підлоги, верхню частину тіла підніміть, руки витягніть вперед. Зафіксуйте положення на 2 - 3 хвилини. На вдиху ляжте на підлогу і розслабтеся. Повторіть вправу ще 2 рази.
4
Ляжте на підлогу, ноги зігніть в колінах, руки покладіть на потилицю. На вдиху скрутити вправо: ноги покладіть на праве стегно, верхня частина тіла при цьому повністю лежить на спині. З видихом поверніться у вихідне положення. Повторіть скрутку в іншу сторону. Зробіть по 20 повторень в кожну сторону.
5
Сядьте по-турецьки, руки зігніть в ліктях і притисніть до боків. На вдиху верхню частину тіла поверніть вправо, максимально скрутити в талії. З видихом розкрутитеся. З наступним вдихом повторіть скрутку в ліву сторону. Зробіть 20 повторів вправи.
6
Ляжте на підлогу, долоні покладіть під стегна, ноги підніміть вгору. З видихом відірвіть сідниці від підлоги, затримайтеся в цій позі на 2 секунди. На вдиху поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 15 - 20 разів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=I_22XiooW4c