Як швидко прибрати червоний прищ. Як розвивати гнучкість.

Трапляється, що й на здоровій шкірі обличчя час від часу з'являється прищ. Причому відбувається це в самий невідповідний момент, коли має бути якийсь захід або будь важливий привід, для якого просто необхідно виглядати на всі сто. Аби позбутися раптово виниклого дефекту, в хід пускають будь-які засоби і способи. До речі, деякі з них дають дуже навіть хороший результат.
Вам знадобиться
  • - трава ромашки та календули;
  • - картопля і алое;
  • - 3% перекис водню;
  • - левоміцетин або стрептоцид.
Інструкція
1
Поява прищів може бути викликано різними причинами: гормональним сплеском, похибками в харчуванні або догляді. Тому слід ретельно підходити до вибору косметичних засобів і, крім цього, стежити за своїм раціоном.
2
Для швидкого усунення прища влаштуйте собі голодний день. Утримайтеся на добу від їжі. Не відмовляйте собі лише в рідині. Пийте воду, свіжоприготовані соки або компоти, а на ніч кефір.
3
Зробіть парову ванночку для обличчя. Вона добре очищає шкіру, попереджає поява нових висипань. А щоб пар став бактерицидну і протизапальну, додайте у воду календулу і ромашку.
4
Після ванночки для обличчя зробіть протизапальну маску з кашки або скибочки сирої картоплі. Прикладайте його на 10 хвилин щогодини. А ввечері прикладіть шматочок аркуша алое м'якоттю до прищі.
5
Якщо прищ дозрів, його необхідно розкрити і очистити від гною. Для цього змочіть ватяну паличку в 3% перекису водню і обробіть ранку. Нанесіть на неї порошок подрібненої таблетки левоміцетину або стрептоциду. Залиште на ніч. Вранці знову прикладіть до прищі скибочку свіжого картоплі. Повторюйте ці процедури щодня. Вони допоможуть позбутися від прища досить швидко.
6
Щоб усунути слід від прища, продовжуйте робити протизапальні маски з картоплі і алое і, крім цього, протягом 10 днів наносите на почервонілий ділянку шкіри розігрітий медичний парафін (до 55оС) або катайте по цьому ж місцю гарячим яйцем. Посилення кровообігу швидше зніме запальний процес і відновить колір шкіри.
7
На час, поки прищ не зникне повністю, зробити його менш помітним можна за допомогою коректора. Але щоб він приховав червоність, замажте сам прищ спочатку білим олівцем і тільки потім коригуючих засобом або тональним кремом.