Як набрати букву. набрати англійські букви.

Букви на клавіатурі не в алфавітному порядку, і це неспроста. Для швидкого набору десятьма пальцями це найзручніший варіант розстановки знаків. Якщо ж набирати одним пальцем, періодично заглядаючи на розташування клавіш, розклад клавіатури не має значення. Набирати можна як російською мовою, так і англійською.
Інструкція
1
Поставте клавіатуру в потрібний мовний набір. Якщо ви зібралися писати російською, то звертайте увагу тільки на нижні клавіші. Всі додаткові символи розташовані там, де йде ряд цифр. Вводяться вони натисканням клавіші «Shift» і одночасним натисканням потрібного знака.
2
При наборі англійською мовою, натискайте букви, орієнтуючись по верхніх написам на клавішах. При наборі символів потрібно робити так само, як і при наборі російською мовою.
3
На деяких клавіатурах є тільки англійська розкладка. Щоб набирати російські літери потрібно скористатися будь-яким перекладачем, підійде як online версія, так і будь-яка інша програма, встановлена на вашому комп'ютері і виконує функцію перекладу слів.