Як бути хорошим модератором.

Модератора, як правило, вибирає власник форуму. Ця людина повинна дотримуватися всіх правил даного ресурсу, виконуючи при цьому роль сполучної ланки між господарем форуму і користувачами.
Вам знадобиться
  • - грамотність;
  • - вихованість;
  • - спокій;
  • - знання правил ресурсу
Інструкція
1
Хороший модератор повинен вміти здійснювати врегулювання конфліктних ситуацій (тонко і дипломатично), а також стежити за дотриманням правил форуму. Його основними якостями повинні бути: спокій, врівноваженість і коректність. Якщо будь-хто з користувачів може проявити вільність у висловлюваннях і відстоювати свою особисту позицію, то модератор повинен тримати нейтралітет. Він не приймає чиюсь сторону в суперечках, так як для гарного члена адміністрації сайту існує лише одна правильна сторона - дотримання правил форуму.
2
Якщо в реальному житті людини, згідно з народною мудрістю, зустрічають по одягу, модератора - по рівню його грамотності. Стало бути, сленг тощо (якщо, звичайно, форум не підходить для цієї спрямованості) повністю відсутній в його постах і забороняється їм в постах користувачів.
3
Хороший модератор повинен вміти швидко приймати правильні рішення. Бо саме він відповідає за них, рішення мають аргументуватися з точки зору правил форуму.
4
Модератор не повинен виділяти «любимчиків» на форумі і робити їм які-небудь поблажки. Запам'ятайте: правила сайту написані для всіх без винятку: і для новачка, щойно прийшов в проект і для титулованих користувачів, які провели тут вже не один місяць, а то й рік. Як показує практика, часто саме такі «поважні особи» влаштовують дідівщину. Хороший модератор не повинен допускати подібного безладу на своїй території.
5
Своєчасно реагуйте на які від користувачів скарги, не ігноруйте їх, не ховайтеся від своїх обов'язків.
6
Враховуйте, що модерування форуму є не розвагою, а роботою. Якщо ви не впевнені у своїх силах і здібностях або у вас немає часу на заняття модерацією, не беріться за цю справу. У разі якщо відчуваєте, що не справляєтеся - краще відмовтеся. Не витрачайте даремно свій і чужий час.