Як в Опері додати в експрес панель.

Opera є одним з найбільш зручних і надійних браузерів. Володіючи багатими можливостями настройки, він дозволяє працювати в мережі з максимальним комфортом і зручністю. Одним з корисних елементів браузера є експрес- панель, що дозволяє користувачеві швидко переходити на часто відвідувані ресурси.
Інструкція
1
Будучи дуже доброзичливим браузером, Опера дозволяє додавати на експрес- панель закладки найбільш часто відвідуваних сайтів. Завдяки цьому користувач, відкривши браузер, може простим кліком мишки перейти на один з двадцяти сайтів - саме стільки закладок можна розмістити на експрес-панелі.
2
При запуску Опери експрес- панель відкривається автоматично і стає стартовою сторінкою. Якщо цього не відбувається, слід відкрити в меню пункт «Сервіс» - «Налаштування» - «Основні» і вказати браузеру, як чинити при запуску. Просто виберіть в списку пункт «Відкрити експрес- панель» та натисніть ОК.
3
Експрес панель відкривається, тепер ви можете ввести в її осередки найбільш часто відвідувані сайти. Перейдіть на цікаву для вас сторінку - вона відкриється замість експрес-панелі. Тепер натисніть мишкою хрестик у лівому верхньому куті екрана браузера (перед вкладкою відкритої сторінки). Знову відкриється експрес- панель, ви в будь-який момент можете викликати її цим способом.
4
Оберіть на експрес-панелі клітинку, в яку ви хочете вписати посилання на відкриту сторінку, клацніть на ній мишкою. Перед вами з'явиться віконце зі списком відкритих сторінок. Знайдіть у ньому потрібний сайт, виберіть його і натисніть ОК. В осередку з'явиться маленьке зображення відкритої сторінки, за яким її легко буде впізнати.
5
Таким же чином внесіть в осередку адреси інших цікавлять вас сайтів. При необхідності ви можете міняти розташування посилань на експрес-панелі, просто перетягуючи їх мишкою. Для видалення посилання (очищення комірки) клікніть правою кнопкою мишки і виберіть у контекстному меню відповідну опцію.
6
Найбільш розвиненими можливостями володіє версія Опери, допрацьована спільнотою її користувачів - Opera AC. Даний браузер має масу чудових опцій - автоматично позбавляє від нав'язливих рекламних матеріалів, дуже зручний для роботи з проксі-серверами, прямо з браузера ви можете відкрити практично будь-які налаштування Windows. Якщо ви багато працюєте в мережі, саме Opera AC може стати для вас найулюбленішим браузером.