Як в лист додати картинку. Як вставити підпис картинку в тілі листа hoster.by.

Іноді бувають випадки, коли просто необхідно додати в текст листа якесь зображення. Причому саме включити в тіло повідомлення, а не просто його прикріпити. І зараз така можливість є в більшості поштових сервісів.
Вам знадобиться
  • - зареєстрований електронний ящик на одному з поштових сервісів;
  • - персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Урізноманітнити електронне повідомлення, що відправляється за допомогою електронної пошти, картинкою цілком можливо. Для цього достатньо зареєструватися в будь-якому e-mail і приступити до написання повідомлення.
2
Наприклад, поштовий сервіс «Майл. ру »пропонує своїм клієнтам при створенні листів скористатися однією з тем для оформлення повідомлення. В цьому випадку ваше лист розташовуватиметься на вибраному вами тлі. В архіві «Майл. ру »вони представлені на кожен випадок.
3
Після того як ви відкриєте вікно для створення нового листа, ви можете переключитися на розширений режим, що дозволяє редагувати повідомлення, і в розділі «Стиль» вибрати необхідну для оформлення тему. Натисніть «Відправити».
4
У тому ж «Майл.ру» є ще одна чудова можливість прикрасити повідомлення красивими картинками. Щоб нею скористатися, перейдіть в розділ «Листівки». Його можна знайти в списку всіх проектів сервісу, перерахованих на верхній робочій панелі, або забивши в адресному рядку посилання http://cards.mail.ru/.
5
Опинившись на наступній сторінці, із запропонованого каталогу виберіть листівку. Полегшити пошук найбільш підходящого зображення допоможе вказівку в спеціальних графах, якої категорії користувачів воно адресовано (графа «Кому» - справа) і який саме вид повідомлення передбачається використовувати (графа «Що»).
6
Клацніть по вподобаному малюнку, після чого в лівій графі введіть ім'я та адресу користувача, якому призначено дане повідомлення. Вкажіть дату відправлення листа. В розділі «Повідомлення» напишіть необхідний текст. Його можна додати в проект з будь-якого іншого документа, попередньо скопіювавши в исходнике і вставивши за допомогою кнопки миші або клавіш Ctrl + V.
7
Ще один цікавий варіант відправки красивого письма можливий при переході в розділ «Намалюй сам» в проекті «Листівки» на «Майл.ру». Перейдіть по посиланню і в «тіло» повідомлення або додайте картинку із запропонованих варіантів, або завантажте своє зображення або відео. Для цього клікніть по посиланню з відповідним написом і перейдіть на наступну сторінку. Вона відкриється в новому вікні.
8
Потім виберіть варіант завантаження зображення - з комп'ютера, з альбому, з інтернету або веб-камери - і натисніть "Завантажити".
9
Можливість додавання в повідомлення зображення є і поштою від «Яндекса». Для цього у вікні нового листа клікніть на піктограму «Листівки», виберіть перший у списку пункт «Намалювати листівку». І в меню малювання виберіть пункт «Завантажити малюнок». Після чого виберіть місце зображення і додайте його в проект, натиснувши кнопку «Прикласти до листа». Тепер можете писати повідомлення і відправляти його адресату.
10
Аналогічну функцію вставки зображення в тіло листа підтримує і поштовий ящик Gmail. Щоб нею скористатися, перейдіть на сторінку створення нового листа, в меню "Налаштування" (воно розташовується верзнем розі праворуч) виберіть опцію «Експериментальні функції». У списку операцій знайдіть пункт «Вставка картинок» і «Включити». Збережіть зміни.
11
У самому листі виберіть «Розширене форматування». Знайдіть панель з піктограмою. Потім в повідомленні поставте курсор в місце додавання картинки і натисніть на піктограму «Вставити зображення». Вкажіть місце розташування файлу на комп'ютері, додайте його в лист і можете відправляти.