Як в Фотошопі написати на зображенні.

Навчившись писати на растровому зображенні, можна красиво підписати листівку або фото на пам'ять. При цьому шрифт можна застосувати лаконічний або художній, на будь-який смак. Зробити це нескладно за допомогою програми Фотошоп (Adobe Photoshop).
Вам знадобиться
  • програма Adobe Photoshop, довільне зображення.
Інструкція
1
Встановити в комп'ютері програму Adobe Photoshop і запустіть її. Відкрийте необхідне зображення.
2
На панелі інструментів зліва знайдіть друковану велику літеру «Т». Це інструмент шрифтового набору. Активуйте його клацанням миші.
3
На зображенні виберіть місце, на якому б ви хотіли зробити напис. На робочому полі з'явиться миготливий курсор. Зробіть напис за допомогою клавіатури.
4
Виділіть напис за допомогою миші. У верхній панелі знайдіть найменування «Шрифти». У випадаючому вікні виберіть шрифт, найбільш належний нагоди. Шрифти, які активні, виділені у вікні яскравіше, ніж неактивні. Застосуйте шрифт, і напис придбає потрібну начертаніе.Текст можна написати не тільки по горизонталі, але і по вертикалі. Вибрати орієнтацію слід там же, де знаходиться символ «Т». Крім цього, текст можна по-різному деформувати. Виділіть написаний текст мишею. Виберіть у верхньому рядку основного вікна «Т», підкреслену зігнутою лінією. У меню, побачите види змін тексту і поруч віконечко Preview. Спробуйте всі варіанти і вирішите, який вибрати.
5
Відкрийте меню Character в Window. Тут можна змінити фактуру шрифту і його розмір, яскравість і нахил.
6
На фотографії можна розмістити великий обсяг тексту. Для цього скористайтеся так же інструментом «Т», потім натисніть клавішу миші, але не клацайте, а потягніть у бік, не відриваючи пальця від клавіші. Утворюється параграфная коробка, в якій можна набирати текст. Вона обмежена анкерними точками. З їх допомогою можна змінювати розмір коробки.
7
Готовий текст можна прикрасити підсвічуванням, змінити його об'єм або зробити текстурованим. Для цього в меню з шарами двічі клацніть лівою клавішею миші по шару «Т». У меню, зробіть необхідні зміни.
Зверніть увагу
Перевірте, щоб на комп'ютері були підключені кириличні шрифти.
Корисна порада
Якщо зробити шар з текстом растровим, до нього можна застосувати фільтри, розташовані у верхньому рядку програми. Ось тільки назад перетворити в текст шар вже не вдасться.