Як в Фотошопі об'єднати декілька фотографій в одну. Як у фотошопі зібрати кілька картинок в одну.

За допомогою програми Adobe Photoshop можна об'єднати декілька фотографій в одну. Це допомагає створити панорамні знімки або колажі. Дизайнери широко використовують такий прийом у своїй роботі.
Інструкція
1
Встановіть програму Adobe Photoshop на комп'ютері і запустіть її. Відкрийте необхідні зображення в програмі окремо. Потім в будь-який з фотографій клацніть лівою кнопкою миші по основному зображенню і виберіть Duplicate layer («Дублювати шар»). У вікні, знайдіть документ зі іншими зображеннями і клацніть по ним.
2
Додайте зображення на одному рівні за допомогою інструменту Move Tool. Скоректуйте композицію так, як хочете об'єднати.
3
Тепер належить робота з маскою шару. Виділіть шар, який виявився нагорі, і клацніть по картинці Add Layer Mask («Додати маску шару»).
4
За допомогою Move Tool посуньте верхній шар вниз, щоб було легше працювати. Це необхідно зробити, щоб вибрати довжину градієнта для маски надалі.
5
Знайдіть Gradient tool («Заливка градієнтом») або скористайтеся гарячими клавішами Ctrl + G. Налаштувати градієнт таки чином - Горизонтальний, Normal, 100%. Ці значення виберіть у верхньому рядку основного окна.Клікніте по верхньому краю картинки, яку хочете залити, і з затиснутою клавішею Shift проведіть уявну горизонтальну лінію. Вона повинна йти від початку верхньої до кінця нижньої картинки. Тепер підтягніть верхнє зображення назад вгору.
6
Виконайте зведення шарів. Збережіть файл під іншим ім'ям.
Зверніть увагу
Ефект буде більш природним, якщо фотографії мають близьку тональність.
Корисна порада
Якщо хочете надати різкості ефекту, зробіть лінію градієнта коротше.
Фотографування - справа нехитра. Але часом не всі фотографії нас влаштовують: то дальній фон не підходящий, то чогось не вистачає. Ось тут-то ми і вдаємося до допомоги Photoshop, редагуємо, виправляємо, додаємо трохи ефектів. Але цим можливості Photoshop не обмежуються, ним можна скористатися навіть якщо в фотознімку вас все влаштовує. Сьогодні ми з вами спробуємо з'єднати дві фотографії в одну за допомогою Photoshop CS4, причому ці фотографії можуть мати навіть різні розміри. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Зайдіть в Photoshop. Виберіть вкладку «Файл», натисніть «Відкрити». У вас має відкритися вікно «Папка».
2
Оберіть в «Папці» файл з першим фото, яке будемо з'єднувати. Потім натисніть «Відкрити». Обраний вами знімок повинен завантажитися в Photoshop для редагування.
3
Завантажте другу фотографію таким же способом: «Файл» - «Відкрити» - «Папка».
4
Додайте фотографії в сусідніх вікнах. Для цього виконайте наступне: «Вікно» - «Упорядкувати» - «По горизонталі».
5
Починайте з'єднувати фотографії, щоб це зробити виберіть на панелі інструментів дію «Переміщення».
6
Переміщайте. Утримуючи лівою кнопкою миші одну фотографію, перетягніть її на іншу. У вас вийде, що один фотознімок накладено на інший.
7
Відкрийте вкладку "Шари" (у правій частині екрана), там вам потрібно вибрати «Задній план», клікнувши на нього мишкою. У вас з'явиться вікно «Новий шар», натисніть кнопку «Так», щоб перейменувати шар. Тепер клацніть на «Шар 1» (знаходиться над заднім шаром). Виберіть на панелі інструментів «Вільне трансформування», можете його вибрати, натиснувши клавіші «Ctrl + T».
8
Визначте, яке фото у вас буде активним, яке ви будете пристосовувати під інше. Навколо фото, яке ви будете змінювати, з'явиться рамочка для редагування. Утримуючи клавішу «Shift», змінюйте розміри фотографії, зробити його вище, нижче, коротше або довше. Підстройте активне фото під інший знімок. Коли розміри фото співпадуть, натисніть «Enter».
9
Зробіть так, щоб лінія з'єднань знімків була непомітна. Для цього виберіть «Шар 1» і клікніть по значку «Додати шар маску». Біля «Шаруючи 1» повинен з'явитися значок «Шаруючи маски». На панелі інструментів виберіть «Градієнт», вкажіть тип кольору «Чорний, білий».
10
Натисніть клавішу "Shift", утримуючи її, проведіть лінію від початку з'єднання знімків вниз, відстань визначте самі. Тепер лінія з'єднання знімків буде непомітна. Експериментуйте, з'єднуючи знімки!