Як в Фотошопі склеїти кілька фотографій.

Склеювання фотографій - це різновид фотомонтажу, яку часто застосовують дизайнери у своїй діяльності. Якщо фотографії одного розміру, це полегшує роботу. З зображеннями різного розміру доводиться трудитися трохи довше, тому за допомогою опцій програми краще зробити розміри зображень однаковими.
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютері Adobe Photoshop. Запустіть програму. Відкрийте в ній необхідні зображення. В Меню «Файл» виберіть «Відкрити». У вікні знайдіть потрібні файли і натисніть «Відкрити».
2
В основному вікні з'являться всі фотографії. Для того щоб було зручно працювати, поставте їх поруч. Краще зробити фотографії одного розміру, щоб спростити завдання. Щоб дізнатися розмір і підігнати його один під інший, відкрийте в меню Image пункт Image Size. Вирішіть, під яке з зображень будуть змінюватися всі інші. Збільшіть його розмір в потрібну сторону так, щоб увійшли всі інші фотографії. У цьому допоможе інструмент Canvas Size (меню Image пункт Canvas Size). У полі Width пропишіть новий розмір (у полі Current Size відображається справжній розмір). Пункт Anchor вказує в який бік змінюється розмір зображення.
3
Оберіть одну з фотографій та натисніть «Виділення» - «Все» або гарячі клавіші Ctrl + A. Потім відкрийте «Редагування» і натисніть «Скопіювати».
4
Створіть новий файл. Після натискання «Файл» - «Новий» з'явиться вікно, де в полі «Параметри» виберіть «Буфер обміну». Необхідно змінити довжину і ширину полотна. Для цього значення меншою зі сторін збільшується в стільки разів, скільки фотографій , щоб збільшити ширину файлу. Кілька пікселів, доданих для запасу, на завадять. Тепер командуйте «ОК».
5
Коли новий файл з'явився, скопіюйте по черзі всі фотографії (Ctrl + A і Ctrl + C) і вставляйте в поле майбутньої об'єднаної фотографії («Редагування» - «Вставка» або гарячі клавіші Ctrl + V). Відредагуйте композицію вручну. Виконайте зведення шарів і колірну корекцію. Потім збережіть файл під новим ім'ям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=d2-pKydJTzQ
Зверніть увагу
Отриманий файл необхідно зберегти під новим ім'ям.
Корисна порада
За допомогою інструменту переміщення (Move Tool - клавіша V) можна розмістити картинки на одному рівні.