Як ввести в Google координати. ввести широту і довготу.

Служба Google Maps дозволяє знаходити місце на карті не тільки за ключовими словами, але й безпосередньо по GPS-координатах. Це зручно в тому випадку, якщо ваш навігатор до комп'ютера не підключено, а показати фрагмент карти потрібно на великому екрані.
Інструкція
1
Перейдіть на наступний сайт: http://maps.google.com
2
На навігаторі або телефоні з вбудованим навігаційним приймачем знайдіть в меню пункт, який дозволяє вивести на екран цифрові значення координат (довгота і широта). Наприклад, в апаратах фірми Nokia розташування цього пункту може бути таким: «Додатки» - «Розташування» - «Дані GPS» - «Позиція». Дочекайтеся, поки прилад знайде сигнал із супутників і вирахує координати. Якщо цього не відбувається, а ви знаходитеся в приміщенні, піднесіть навігатор або телефон до вікна.
3
У рядок пошуку служби Google Maps введіть координати в наступному форматі: -aaa.aaaaaaaa, -bbb.bbbbbbbb, де [-] - необов'язковий мінус (вказуйте його тільки в тому випадку, якщо він є в оригіналі), aaa .aaaaaaaa - довгота (два або три знаки до точки, від п'яти до восьми знаків після крапки), bbb.bbbbbbbb - широта (в тому ж форматі).
4
Зверніть увагу: ціла і дробова частина відділяються один від одного крапкою, а довгота від широти - коми. Перед точкою і після неї пробілу не повинно бути, перед коми теж, а після коми пробіл необхідний. Довготу вказуйте перед широтою. Якщо навігатор має англомовний інтерфейс, слово longitude позначає довготу, а latitude - широту.
5
Натисніть на синю кнопку із зображенням лупи, розташовану поруч з пошуковим рядком. Замість неї можна натиснути на клавішу Enter на клавіатурі. Зліва ви побачите інформацію про об'єкт, розташованому в зазначеній вами точці (вулиця, місто, країна), а праворуч - фрагмент карти. Сам об'єкт буде позначений перевернутої краплею червоного кольору з літерою A посередині.
6
При необхідності відрегулюйте масштаб екранними кнопками з плюсом і мінусом. Щоб побачити супутниковий знімок місцевості, перемкніть карту в режим «Супутник» або «Гібрид». Якщо ви не побачите нічого, зменшіть масштаб. Для деяких місцевостей доступні знімки, зроблені з літака. Вони більш детальні, ніж супутникові.