Як повернути в магазин чайник. Як повернути справний чайник в магазин.

У тому випадку, якщо куплена побутова техніка, наприклад, чайник , виявляється несправної, ви можете за законом вимагати її заміни в тому магазині, де ви її придбали . Але для цього потрібно дотримати деякі формальності.
Інструкція
1
Уточніть, чи маєте ви право повернути чайник в магазин. За російським законодавством, складні з технічної точки зору прилади, до яких належить і чайник , не підлягають обміну при належній якості. Повернути таку річ в магазин можна тільки за наявності зовнішніх або внутрішніх дефектів, отриманих не з вини користувача протягом гарантійного терміну на товар.
2
Прийдіть в магазин, взявши з собою чайник , чек, гарантійні талони, а також і фірмову упаковку, якщо вона збереглася. Зверніться до продавця або іншого співробітника магазина і викладіть суть своєї претензії. Ви маєте вимагати як заміни чайник а на точно такий же, але справний, так і на відшкодування його вартості грошима. При відмові продавця розглянути ваше прохання зверніться до його начальству. Також ви маєте право вимагати книгу скарг і записати суть вашої претензії ще й туди.
3
Якщо поломка придатна для виправлення, співробітник магазина може відправити вас в службу, що здійснює гарантійний ремонт побутової техніки. У цьому випадку ви зможете повернути товар тільки в тому випадку, якщо ремонт не допоможе.
4
При відмові керівництва магазину замінити ваш непрацюючий чайник без пропозиції альтернатив ви можете попередити їх, що можна звернутися до служби по захисту прав споживачів. У ряді ситуацій це може позитивно впливати на співробітників даної організації, в результаті чого вам зроблять обмін товару.
5
При обміні чайник а на справний примірник чи на гроші отримаєте документ про це. Це може бути, наприклад, чек про повернення товару. В цьому випадку ви отримаєте право звернутися в магазин повторно, якщо новий чайник і раніше не буде працювати.
Корисна порада
Постарайтеся вирішити питання з обміном чайника без залучення суду. У більшості своїй процес займе у вас більше часу і грошей, ніж коштує власне чайник.
Важко уявити сучасну кухню без електричного або самого звичайного чайника . Яким би способом не нагрівалася вода в ньому, рано чи пізно кожного з них осягає одне і те ж нещастя. На внутрішніх стінках чайника відкладається бурий наліт, який обов'язково потрібно видаляти.
Вам знадобиться
  • - Чайник
  • - Лимонна або оцтова кислота
  • - Сода
Інструкція
1
У продажу існують спеціальні суміші для видалення накипу з чайника , але до чого витрачатися даремно. Просто візьміть одного разу пакетик такої суміші в руки і почитайте уважно її складу. Ви будете вражені тим, що нічого надприродного там не знайдете. Головним інгредієнтом таких сумішей є звичайнісінька лимонна кислота.
2
Будь вода, крім дистильованої, має у своєму складі певний відсоток мінеральних солей. Чим вищий цей відсоток, тим жорсткіше буде вважати вода. Пом'якшити її можна звичайним кип'ятінням. Солі з води випадають у вигляді осаду, але діватися з чайника їм нікуди, ось вони й осідають на його внутрішній поверхні щільним шаром.
3
Цей шар ви навряд чи зумієте видалити при звичайному митті чайника . Спроби зішкребти його ножем можуть безповоротно зіпсувати чайник, тому потрібно діяти інакше. Солі - це хімічні відкладення, впливати на них, тому, потрібно теж хімічним шляхом.
4
Налийте в чайник води, додайте в нього столову ложку лимонної кислоти. Через брак такої можна взяти і оцтову кислоту, але тоді доведеться позбавлятися ще й від специфічного оцтового запаху. Закип'ятіть чайник, дайте йому покипіти. Щоб не допустити автоматичного відключення чайника , відкрийте його кришку. Через 5-10 хвилин вимкніть воду, але не виливайте відразу, остигаючи, вона продовжить впливати на накип.
5
Якщо накипу було небагато, такий одноразової обробки цілком достатньо. Якщо ж стінки все ще вкриті нальотом, нанесіть на вологу губку трохи соди, розітріть її по стінках. Знову залийте чайник кислою водою і прокип'ятіть його ще раз.
6
Навіть сама непіддатлива кірка відпаде під впливом реакції між кислотою і содою. Не забудьте ретельно прополоскати чайник після чистки. Першу закип'ятила воду краще теж злити в раковину. Намагайтеся чистити ваш чайник хоча б раз на кілька місяців.
Корисна порада
Якщо у вас немає лимонної кислоти, замініть її свіжим лимоном