Як вести розсилку.

Реклама і свіжі новини - найкращий спосіб донести до споживача свіжу інформацію про нові продукти та відкрилися проектах. Банери та спливаюча реклама на сайтах викликають більше негативних емоцій у користувача, ніж контрольована ним самим поштова розсилка, яку можна налаштувати під свій смак, вибравши потрібні теми для одержання або адреси. Поштові розсилки технічно простіше у створенні і обслуговуванні, ніж рекламні сайти.
Інструкція
1
Скористайтеся готовими скриптами для роботи, які допоможуть вам згенерувати необхідний текст, структуру та дизайн майбутніх листів в розсилці. Скрипт дозволяє створити базове оформлення, додати текст і розставити гіперпосилання. Встановлюються вони на спеціальний поштовий сервер, створення і підтримка якого полягає в купівлі в одного з хостинг-провайдерів виділеного сервера з підтримкою виконання скриптів і установці на сервер спеціального програмного забезпечення. Використання останнього є інтуїтивним, а настройка здійснюється за допомогою численних підказок «в два кліка мишею».
2
Намагайтеся в тексті розсилки використовувати експресивні та яскраві вирази, щоб заманити потенційного покупця, якщо розсилка присвячена товарам. Для розсилки новин потрібно уміння складати анонси та відображати сенс окремої події в одній-двох рядках (заголовку). Інформаційна розсилка (нові користувачі, події на порталі і т.п.) повинна містити якомога більше різноманітних даних, як то: новини, зміни, нові функції і т.д.
3
Ведіть розсилку регулярно, не перериваючись на свята: у такі дні, навпаки, активність розсилок повинна збільшуватися. Дуже добре, якщо приходити листи будуть у певний час - користувач буде знати, коли саме варто відкрити поштовий клієнт, щоб отримати нову інформацію.
4
І не забувайте - переборщувати не варто! Надмірно навантажена розсилка (наприклад, сторінка, не поміщається на екрані) або занадто часта (кілька листів, що йдуть підряд) можуть втомити передплатника, і він відмовиться від розсилки. Однак і дуже рідко відправляти листи не варто; так, одного-двох разів на день для інформаційної розсилки буде більш ніж достатньо. Корисна порада: чим частіше користувач знаходиться на порталі, тим детальніше і інформатівней повинна бути його розсилка, тому варто оснастити поштовий і веб-сервера системами, які збирають статистику про користувачів.