Як надувати бульбашки жуйки. Як прикрасити кімнату тільки нічого немає.

Для того щоб згадати дитинство не обов'язково перегортати старі фотографії, достатньо лише купити пачку дитячої жуйки і надути міхур так, як це робили раніше, коли були ще дітьми. Якщо ви забули, як це робиться, то згадати буде нескладно.
Інструкція
1
Купіть дитячу жуйку. Та, що продається для дорослих не підійде.
2
Пожуйте її якийсь час. Солодкий смак повинен трохи ослабнути. Якщо цього не зробити, то бульбашки НЕ будуть надуватися.
3
Перемістіть жуйку до передніх зубів і, притримуючи її губами, розкачайте рівномірно по мові.
4
Губи складіть трубочкою і починайте повільно видихати повітря. Не забувайте злегка притримувати жуйку зубами, інакше вона просто випаде від потоку повітря на підлогу.
5
Надути можна дуже великий міхур тільки в тому випадку, якщо вам пощастило при виборі жуйки , і вона виявилася еластичною.
6
Якщо міхур лопнув і жуйка потрапила на обличчя, видалити її за допомогою зволожуючого крему.
Великі і маленькі, міцні і тануть на очах, переливчасті, перламутрові, чарівні бульбашки . Вони здатні повернути нас у дитинство, перенести в чудову казку, звільнити від турбот і відкрити наше серце новим мріям. Тремтячі світи, готові зникнути на очах творця - вони народжуються з мила і води і дарують море емоцій.
Вам знадобиться
  • - пристосування для видування міхура (паличка, трубочка, пістолет);
  • - рідина для бульбашок з магазину;
  • - господарське мило;
  • - гліцерин ;
  • - вода.
Інструкція
1
Як правильно надути мильні бульбашки , щоб довше милуватися їх красою? Перше, що потрібно зробити - вибрати екіпіровку. Пляшечки з рідиною для видування бульбашок можна придбати в магазині разом із спеціальною паличкою. Є навіть палички для надування гігантських бульбашок (вони схожі на сачки без сітки) і мильні пістолети. Але набагато цікавіше приготувати все самому.
2
Якщо ви вирішили зробити розчин самостійно, вам знадобиться тепла кип'ячена відстояна вода (звичайна з-під крана може виявитися занадто важкою і послужити причиною зайвої крихкості бульбашок), господарське мило і гліцерин. Змішайте 2 частини мильної стружки, 10 частин води і 4 частини гліцерину (пропорції можуть варіюватися, залежно від кліматичних умов, так що експериментуйте). Гліцерин може займати від 1/3 до 1/5 загального обсягу рідини, він робить стінки мильної бульбашки більш міцними, довше зберігаючи вологість.
3
Замість покупних паличок для видування бульбашок можна взяти звичайну соломинку для коктейлів. Або, як у дитинстві, згорнути з паперу трубочку. Варіантів маса, аж до використання воронки. Щоб отримати величезні бульбашки , потрібно виготовити «сачок» з дроту. Чим більшого діаметра кільце - тим більше буде міхур. А маленькі бульбашки ви можете надути за допомогою однієї або двох рук. На одній руці з'єднайте кінчики великого і вказівного пальців, округливши їх, як при жесті «Окей». Дві долоні складіть будиночком і занурте в мильний розчин.
4
Бульбашки ви можете видувати за допомогою власних легенів (через трубочку, соломинку, «сачок» або руки) або використовуючи силу вітру («сачок» і руки). У другому випадку або з силою проведіть «сачком» або рукою по повітрю, або якщо вітер сильний, просто тримайте «сачок» або руку прямо і чекайте, коли надуется міхур.
5
Завораживающий процес надування мильних бульбашок цікавий сам по собі. Але ще веселіше надувати бульбашки в компанії. У багатьох містах Росії та світу стало традицією проведення так званих фестивалів або парадів мильних бульбашок. У Москві такий фестиваль проходить на Арбаті. Знаючі люди кажуть, що крім рідини і приладу для видування, в рецепт мильного міхура входять ваші мрії і гарний настрій. Так що міцних вам міхурів і побільше посмішок!
Корисна порада
Замість господарського мила можна взяти будь-яке інше (у тому числі рідке), однак різноманітні хімічні добавки зменшують міцність пузиря.Чем вище вологість, тим довше проживе міхур. Вирушайте надувати бульбашки в дощову погоду (але не в злива!) - Міхури не будуть лопатися.