Як збивати яєчні білки з цукром. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Збиті білки з цукром - відмінний крем або начинка для тортів і тістечок. Але щоб вони збили в густу білу піну, потрібно пам'ятати декілька нескладних правил.
Вам знадобиться
  Інструкція
  1
  Заздалегідь підготуйте посуд, в якій будете збивати яйця. Найкраще взяти керамічну миску або кухоль з високими бортами. Також важливо враховувати, що білки при збиванні збільшаться в 3-4 рази, тому і посуд слід підбирати з цим обліком. Добре помийте її і витріть насухо. На ній не повинно бути слідів жиру або інших продуктів, інакше білки НЕ загустеют до потрібної консистенції.
  2
  Відокремте білки від жовтків. Зробити це потрібно так, щоб жодна крапля жовтка не потрапила в білок. Також небажано, щоб в майбутній крем падали частинки шкаралупи.
  3
  Змішайте білки з цукром в співвідношенні на один білок 3 столові ложки цукру. Брати слід невеликий цукровий пісок. Потім поставте масу в холодильник приблизно на годину. Холодні білки збиваються набагато краще.
  4
  Найкраще білки збивати на пару. Поставте каструлю з водою на плиту. Коли вода стане теплою, поставте в неї посуд з білками і починайте збивати. Слідкуйте, щоб вода з каструлі не потрапила в білки . Найшвидше білковий крем збивається з допомогою електричного міксера. Але якщо такого у вас під рукою немає, підійде віночок. Збивати потрібно безперервно починаючи з повільній швидкості і поступово її збільшувати. Коли маса збільшиться не менш ніж в три рази, додайте в неї сіль на кінчику ножа. Ні в якому разі не додавайте сіль на початку збивання, інакше білки не піднімуться. Також не додавайте ніяких інших інгредієнтів, поки крем повністю не буде готовий. Збивати білки потрібно доти, поки вони не перетворяться в дуже густу білу масу. Хороший білковий крем не повинен розтікатися.
  5
  Готові збиті білки можна використовувати для прикраси тортів і тістечок або як начинку в чистому вигляді, а можна змішати по бажанню з какао, лимонною кислотою, харчовим барвником, родзинками, горіхами або будь-який інший добавкою.