Як бачити прихований текст.

Не весь текст на веб-сторінці видно відвідувачу відразу після її завантаження. Іноді на ній присутній і прихований текст . Це може бути, наприклад, відповідь до математичної задачі, відгадка до загадки. Також прихованими робляться ключові слова, призначені для пошукових систем.
Інструкція
1
На вікі-проектах невидимими можуть бути великі фрагменти текст а, захаращують статтю, а також спойлери - рецензії та анотації до фільмів, що розкривають сюжет (після їх прочитання самі фільми нецікаво дивитися). Щоб прочитати такий фрагмент, натисніть на лінк, позначену як «Показати» (вона може носити й інші назви). Після цього весь текст під нею опуститися, а звільнене місце займе прихований фрагмент.
2
На сайтах, які не використовують вікі-технологію, частіше використовується дещо інший спосіб перетворення текст а в невидимий. Суть його полягає в тому, що символи робляться того ж кольору, що і фон, від чого зливаються з ним. Якщо вебмастер тестував сайт не у всіх браузерах, можливо, що в тому із них, яким ви користуєтеся, текст і так виявиться видимим. А в текст ових браузерах, таких, як Lynx, він виявиться таким в обов'язковому порядку. Якщо ж сайт повністю сумісний з браузером, виділіть прихований фрагмент мишею, як якщо б ви хотіли його скопіювати. Після цього він стане видимим.
3
При бажанні ви можете зробити прихований фрагент текст а і на власній сторінці. Для цього погляньте, який колір встановлений дл фону сторінки в тезі . Встановіть такий же колір і для шрифту відповідного фрагмента текст а тегом . Наприкінці прихованого фрагмента поставте тег
4
Ключові слова, призначені для пошукових систем, а також коментарі в HTML-коді і скриптах при перегляді сторінки звичайним способом на екран взагалі не виводяться. Для їх перегляду виведіть на екран вихідний код сторінки. У більшості браузерів для цього використовується команда «Вид» - «Вихідний код». Якщо сторінка дуже велика, для швидкого знаходження ключових слів виконайте в текст е пошук за запитом keywords. Перехід в режим введення пошукового рядка здійснюється натисканням клавіш Ctrl + F.
Найчастіше перегляд прихованого тексту на деяких форумах припускає під собою наявність зареєстрованого в системі аккаунта, а часом і обмежує його перегляд для людей, що не набрали певну кількість повідомлень на ресурсі. Це робиться з метою підвищення кількості учасників і збільшення числа повідомлень. Також текст може бути просто прихований від користувачів для того, щоб публікувати спойлери, і вони були б видні тільки тим, хто хоче їх бачити.
Вам знадобиться
  • - навичка роботи з вихідним кодом сторінки.
Інструкція
1
Якщо ви хочете побачити прихований текст в повідомленні-спойлере або аналогічному, натисніть на випадну посилання з ним. Зазвичай це оформляється у вигляді прихованої рядка. Однак не всі сайти зараз мають подібну функцію. На багатьох ресурсах зазвичай просто забарвлюють шрифт в колір фону сайту, роблячи його при цьому майже непомітним на перший погляд.
2
Щоб побачити приховану напис, виділіть її за допомогою лівої кнопки миші. Також якщо букви дуже маленького розміру, щоб розпізнати текст, спробуйте збільшити масштаб сторінки. Для цього скористайтеся одночасним багаторазовим натисканням клавіш Ctrl і +.
3
Збільшуйте масштаб доти, поки текст не стане читабельним. Також ви можете просто скопіювати його і збільшити в будь-якому наявному у вас текстовому редакторі і збільшити розмір шрифту - зробіть як вам зручно, в цьому немає принципової відмінності.
4
Якщо ви потрапили на ресурс, де доступ до певної текстової інформації обмежений з яких-небудь причин для деяких груп користувачів або відвідувачів, скористайтеся функцією перегляду вихідного коду сторінки.
5
Для цього, перебуваючи в браузері, клацніть правою кнопкою миші по сторінці, потім виберіть відповідний пункт. У вас відкриється нове вікно з безліччю різноманітних знаків, однак якщо придивитися до них, можна розрізнити окремі слова і фрази, що знаходяться на сайті, в тому числі й ті самі, які приховані від незареєстрованих користувачів. Природно, це доступно не на кожному ресурсі, деякі сайти зроблені настільки добре, що врахували цей момент, тому обійти обмеження буде достатньо важко.
6
Спробуйте знайти вхід через акаунт у соціальних мережах, щоб заощадити час на реєстрацію для одного лише перегляду прихованого тексту. Більшість сайтів зараз підтримує таку функцію.
Зверніть увагу
Відрізняйте тег «Спойлер» від прихованого тексту.
Корисна порада
При відкритті сторінки натисніть Ctrl + A, щоб перевірити наявність прихованого тексту.