Як відновити банківську картку. Як відновити картку приватбанка після втрати.

Банківські картки стають все більш популярними серед населення. Дійсно, це зручний і досить безпечний спосіб оплати. У разі втрати, на відміну від готівки, карту можна відновити.
Інструкція
1
При втраті або крадіжці картки насамперед заблокуйте її. Для цього зателефонуйте в колл-центр вашого банку. Його номер телефону розміщується на сайті банку і в його рекламних матеріалах. Будьте готові назвати оператору своє ім'я та паспортні дані, а також кодове слово, якщо воно було вам присвоєно. При цьому майте на увазі, що пін-код стороннім особам, у тому числі співробітникам банку, розкривати не можна. Якщо карта отримала механічні пошкодження, але залишається при вас, її можна спеціально не блокувати, так як вона не доступна для шахраїв.
2
Прийдіть у відділення банку з паспортом для отримання нової карти. Це потрібно зробити і в тому випадку, якщо стара карта в порядку, але її термін дії закінчується. Напишіть заяву на перевипуск карти. Вкажіть причину замовлення нової картки. Це необхідно, наприклад, в тому випадку, якщо карту вкрали і є ризик того, що зловмисник їй скористається. Врахуйте, що, найімовірніше, після відновлення платіжного інструменту банк зніме з вашого рахунку комісію, передбачену на подібний випадок. Зазвичай сума не перевищує двохсот-трьохсот рублів. Деякі банки обходяться без подібних комісій.
3
Через обумовлений час отримаєте карту, виготовлену для вас заново. Якщо це карта іменна, то її оформлення може зайняти від декількох днів до декількох тижнів. Для зручності користування рахунком вам можуть виділити неіменна картку на той час, поки не буде готова ваша основна.
Зверніть увагу
Щоб вам не довелося згодом міняти карту ще раз, дотримуйте деякі заходи безпеки. Не зберігайте карту поблизу пристроїв, які можна віднести до джерел магнітних хвиль, наприклад, близько стільникового телефону. Не допускайте появи подряпин на магнітній смузі карти. Для цього зберігайте її не просто в сумці, а в спеціальному відділенні гаманця.