Як відзначити свято Тетянин день.

25 січня, у самий розпал зими, зазначається Тетянин день. Історично склалося так, що з 1775 роки він став одночасно святом російських студентів. І зараз, і сотню років тому студенти різних навчальних закладів шумно і весело проводять це свято, виносячи з тісних аудиторій на міські вулиці, дух молодості, веселощів і запалу.
Інструкція
1
Відсвяткуйте Тетянин день, влаштувавши веселе самодіяльне уявлення, іншими словами, капусник. Для початку напишіть самостійно або знайдіть вже готовий сценарій на цікаву, актуальну тему. Підберіть акторів на ролі. Підготуйте декорації і костюми.
2
Чим більше аудиторія, якій буде адресуватися дійство, тим ретельніше повинна бути підготовка. Добре відрепетируйте всі сцени. Намагайтеся не експериментувати з імпровізацією, без професійних навичок вона може виглядати поганою грою акторів.
3
Розішліть письмові запрошення на свято своїм викладачам і друзям. Оформіть святково приміщення, в якому відбудеться представлення. Розвісьте на стінах плакати, стінгазети, фотографії та пр.
4
Якщо ви готуєте капусняк для невеликої дружньої компанії в затишній домашній обстановці, ретельні репетиції зовсім необов'язкові. Навпаки, тут цікавіше буде розподілити ролі випадковим чином. Наприклад, за допомогою квитків або фантів.
5
Слова героїв роздрукуйте на листочках-шпаргалках великим, добре читаним шрифтом. Костюми замініть характерними деталями: королю досить корони, зайцю - вух і т.п. Однак у цьому випадку, буде потрібно хоча б одна людина, яка знає весь сценарій і керівний процесом.
6
В довершення вечора рушайте підкріпитися в улюблене кафе, сходіть на прем'єру якогось фільму або на дискотеку. Не забудьте запросити з собою хоча б одну Тетяну. Цим ви не тільки порадуєте її, але, найімовірніше, отримаєте хорошу знижку в обраному закладі.
Корисна порада
Найголовніше - не забудьте привітати з святом улюблених викладачів, друзів-студентів і, звичайно ж, всіх ваших знайомих Тетян. Можна зробити це в усній, а також письмовій формі при особистій зустрічі або за допомогою телефонного дзвінка і SMS-повідомлень. Адже існує така прикмета: чим більше приємного побажаєш в цей день іншим людям, тим щасливіше проведеш рік до наступного Тетяниного дня.