Як визначити, де ніс у сноуборда.

Щоб розібратися, як правильно кататися на сноуборді, для початку варто його як слід роздивитися й виміряти. Дізнайтеся його загальну довжину, відстань між контактними точками і відстань від центру до закладних (дірочок для кріплень). Ці величини допоможуть вам визначити вид даного борда.
Інструкція
1
Визначити ніс (передній кінець сноуборда) і хвіст сноуборда можна за деякими характерними ознаками. Уважно розгляньте форму дошки, порівняйте ширину і довжину закруглених кінців.
2
фрірайднимі дошки підходять новачкам. Вони універсальні, оскільки розроблені для гарного ковзання на снігу середньої товщини. Ці моделі відрізняються більш широким ніс ом і вузьким хвостом, а також більш м'якою конструкцією від переднього кріплення до крайньої точки ніс а. Така форма дозволяє дошці добре спливати в цілині і завдяки завужені хвосту розвивати хорошу швидкість. Але такі дошки не надто поширені в Росії. Тут більшою популяр ніс тью користуються борди змішаного і фрістайльного типу, що мають більш симетричну форму. Борди, візуально не симетричні, призначені для катання в заданому напрямку. В сноуборда х такого типу ніс зазвичай має більш витягнуту форму.
3
Якщо візуально ніс і хвіст відрізнити не вдається, подивіться на сноуборд збоку. Як правило, ніс має велику загнутость вгору. Зроблено це для більш високій швидкості. Хвіст зазвичай має більш плоский вигин ніж ніс .
4
Ретельно виміряйте відстань від центру сноуборда до закладних (некрізних отворів в дошці, призначених для установки кріплень). У всіх універсальних і фрірайднимі моделях отвори для кріплень зрушені в бік хвоста на 25-35мм. Дуже часто це виявляється головною відмінною рисою ніс а і хвоста сноуборда.
5
На деяких моделях, особливо для технічного фрістайлу, жодного з перерахованих ознак знайти не вдається. Це дошки форми Twin-tip, вони однакові по ширині, формою і жорсткості хвоста і ніс а, а кріплення розташовані строго по центру. Такі дошки підходять для катання в обидві сторони і для людей як з лівого так і з правого провідною ногою.