Як що-небудь створити.

Жага творчості може прокинутися в найнесподіваніший момент. При цьому людина навіть не завжди усвідомлює, що ж саме він би хотів створити, не відкладаючи справи в довгий ящик. Той, хто займається яким-небудь видом творчості, зазвичай вирішує подібне питання досить швидко: бере олівці чи фарби, пластилін, музичний інструмент, а то і першу-ліпшу гілку, з якої за допомогою ножа робить тростину або свистульку. Однак створити що-небудь корисне може навіть той, хто ніколи нічим подібним не займався.
Вам знадобиться
  • - підручні матеріали;
  • - ніж, ножиці, клей;
  • - обрізки тканини;
  • - залишки пряжі;
  • - папір та картон;
  • - природний матеріал.
Інструкція
1
Спробуйте визначити, до якого виду творчості вас тягне найбільше. Для того щоб зайнятися образотворчим мистецтвом, зовсім не обов'язково вміти малювати або ліпити. Це, звичайно, бажано, тому постарайтеся освоїти хоча б самі елементарні навички. Але ви можете створювати цікаві композиції з рослин або соломки, з тканини або в'язаних деталей. Вони не тільки допоможуть вам висловити ваше ставлення до дійсності, а й прикрасять будинок, додадуть неповторність інтер'єру вашої квартири.
2
Подивіться, які матеріали у вас є і що можна дістати без особливих витрат. У будинках, де займаються рукоділлям, завжди є клаптики, залишки ниток, непотрібні гудзики та інші дрібниці. У кожному разі в квартирі знайдуться кілька алюмінієвих банок або пластмасових пляшок. Ось вам і основа для творчості. І в будь-якому випадку завжди можна прогулятися в найближчий ліс і набрати там листя, шишок, жолудів, підшукати деревні гриби і корчі цікавої форми.
3
Вийдіть в Інтернет і подивіться, якими видами творчості займаються інші. Прогуляйтеся по профільним співтовариствам в соціальних мережах. Там ви знайдете не тільки приклади робіт, виконаних у найрізноманітніших жанрах, але й інформацію про необхідні матеріали й інструменти, і опису прийомів роботи, та ін.
4
Почніть творити з чого-небудь невеликого. Перш ніж побудувати із сірників Петропавловську фортецю, навчитеся робити маленькі будиночки, склеюючи сірники між собою. Якщо щось не виходить - не зупиняйтеся і не кидайте, а подумайте, як зробити і чи можна використовувати якісь інші матеріали.
5
Дуже благодатна тема - дитячі іграшки. Їх можна створювати буквально з усього. Візьміть першу-ліпшу пляшку з-під шампуню. Видаліть етикетки. З кольорового скотчу зробіть очі, ніс і рот. Для волосся підійдуть шматочки пряжі, клаптики і навіть солома. Наріжте "волосся" рівними пасмами і приклейте до внутрішньої частини пробки. Пробку закрутіть. Ось вам і лялька, а якщо зробити кілька - вийде театр.
6
З алюмінієвих банок можна зробити лялькові меблі. Зріжте ту її частину, де знаходиться металевий клапан, яким банку закривалася. Бічну поверхню надріжте смужками до другого плоского підстави. Смужки повинні бути однакової ширини. З такої заготовки можна зробити стіл, стілець або крісло. Для столу розділіть смужки на 4 пучка. Кожну групу смужок заплетене будь-яким відомим вам способом - вийдуть ніжки. Для стільця і крісла частина смужок відігніть наверх. Придумайте цікаві види плетіння для спинки і ручок.
7
Якщо у вас після ремонту залишилися шматки лінолеуму або плитки, зробіть з них геометричну мозаїку для вашого малюка. Для цього матеріал просто потрібно нарізати у вигляді квадратиків, трикутничків, гуртків і т.п. Краще, якщо плитка різнобарвна. Мозаїку можна зробити навіть з яскравих пластмасових пробок. Для цього достатньо їх просто не викидати. А якщо пробок багато і вони мають різні відтінки, можна подумати і про те, як скласти і закріпити велику картину.
8
Навчіться шукати природний матеріал. Беріть не всі попадаються під ноги корчі, а ті, які на щось схожі. Дуже часто матеріал сам підказує художнику, що можна зробити. Подивіться, з чим знайдена вами фігурка буде поєднуватися. Як кріплення для виробів найбільше підходить скульптурний пластилін, але згодиться і звичайний.
9
Картини можна створювати з усього. Наприклад, зшити з шматка полотна прямокутник, нашити на нього гудзики, а потім зв'язати квіти, метеликів і тварин, які будуть пристібатися. І не тільки їх - місто в якості фону і пристібаються автомобілі та фігурки людей теж можуть бути цікаві, як і морське дно з його мешканцями.
10
Якщо вас не дуже приваблюють тихі домашні радості, а хочеться чогось більш глобального - не соромтеся. Дачна ділянка може стати дуже підходящим місцем для творчості. Оригінальної форми колодязь, власний фонтан, зроблена своїми руками дитячий майданчик, плетені меблі - далеко не повний перелік того, до чого можна прикласти руки. Як матеріал підійде навіть пісок - з нього можна створити цікаву композицію.
Зверніть увагу
Вирішивши зайнятися яким-небудь видом творчості, спочатку вивчіть технологію і освойте необхідні навички. Намагайтеся користуватися на перших порах тими матеріалами, які вказані в інструкції. Надалі ви зрозумієте, що і чим можна замінити, і зможете запропонувати якісь свої ідеї та прийоми.