Як вибрати акумуляторну дриль і шуруповерт.

Дрель- шуруповерт входить в набір необхідних електроінструментів для будинку, гаража, дачі. Акумуляторні варіанти цього пристрої володіють широкою сферою застосування і зручні у користуванні.
Інструкція
1
Зверніть увагу при виборі дрелі- шуруповерт а на два основних парамеров - кількість обертів і крутний момент. Максимальні обороти в хвилину - це максимальна швидкість обертання двигуна і, відповідно, свердла або змінною біти. Для шуруповерт а достатньо 400-500 оборотів в хвилину, у дриля цей параметр повинен бути близько 1200-1300. Перевірте, чи є у обраного інструменту можливість перемикання швидкості обертання двигуна, оснащена Чи дриль реверсом (зворотним ходом). Максимальний крутний момент - це зусилля, яке здатна розвинути або подолати дриль. В середньому у моделей цей параметр складає 5-10 Н * м. Високий крутний момент гарантує легке свердління твердих поверхонь.
2
Приділіть особливу увагу при виборі інструмента на тип акумулятора. Існує три різновиди акумуляторів - нікель-кадмієві, метал-гідридні і літій-іонні. Перший варіант хоч і найбільш поширений, але є менш екологічним. Термін роботи залежить від його конструкції, режиму роботи і становить від 100 до 9000 циклів розряду-заряду. Метал-гідридні акумулятори погано витримують великий струм, зате мають менші габарити, термін їх служби 300-500 циклів. Літій-іонні акумулятори найпотужніші, число циклів 500-1000, але вони не переносять дуже низькі температури. Врахуйте також, що нікелеві акумулятори необхідно повністю розряджати перед зарядкою, інакше загубиться їх ємність.
3
Вибирайте акумулятор з більшою ємністю, якщо ви хочете, щоб дриль працювала якомога довше без підзарядки. На ринку представлені моделі з запасним акумулятором. Поки один знаходиться в роботі, другий заряджається. Чимале значення відіграє час зарядки акумулятора. Воно може становити від 40 хвилин до 7 годин.
4
Перевірте як двигун дрилі працює під навантаженням, як добре він тримає вибрану кількість оборотів, яку потужність видає при розрядці акумулятора. Якщо в магазині присутній випробувальний стенд, обов'язково перевірте обрану дрель- шуруповерт на ділі.