Як написати відгук про проведений захід.

Завдання звіту про заході - не тільки представити подія в найбільш вигідному світлі, але й отримати можливість організувати щось подібне і в майбутньому. У цьому документі необхідно розповісти, для кого і з якою метою проводився захід, скільки чоловік брало участь, які знадобилися ресурси і чи достатньо їх. Подбайте про те, щоб на самому заході була людина, яка може надати фотографії або відеозапис.
Інструкція
1
Оформіть титульний лист. Звіт - більш-менш вільна форма документації. Проте в деяких випадках необхідно вказати, куди ви збираєтеся надавати цей документ. Напишіть це в правому верхньому кутку сторінки формату А4. Приблизно посередині титульного аркуша напишіть назву "Звіт", а в наступному рядку - "про такий-то конференції" (концерті, виставці тощо). Внизу напишіть місце і час проведення. Відформатуйте все це по центру.
2
На першій сторінці самого документа напишіть, скільки чоловік було присутнє. Порахувати їх можна різними способами. Дані про кількість делегатів конференції чи зборів є в протоколі. Якщо мова йде про концерт або виставку, можна запропонувати гостям сувеніри. За кількістю залишилися після події папок або ручок з логотипом ви досить точно порахуєте, скільки у вас було гостей. Кількість учасників народного гуляння або мітингу можна встановити лише приблизно.
3
Вкажіть мета заходу. Вона може бути освітньої, просвітницької, розважальної і т.д. Розкажіть про те, хто виступав і з якими номерами, які задавалися питання, як реагувала публіка. Звіт про конференцію нагадує протокол, але відрізняється більш вільною формою викладу. У звіті про вернісажі або концерті напишіть, чому було присвячено дану подію, хто його головний герой, з чим він виступив. Якщо захід складався з декількох частин, дайте короткий зміст кожної. Звичайно, немає необхідності детально розписувати, як проходив кожен перерву, але про те, що конференція складалася з пленарного засідання, роботи секцій і фуршету, згадати можна. Також не забудьте розповісти про те, хто, крім художника, виступав на відкритті виставки.
4
Напишіть, який реквізит ви використовували. Чи був він підготовлений вчасно, чи вистачило вам виділених грошей. Не забудьте і про технічні засоби. Прикладіть кошторис.
5
Дайте короткий аналіз заходи. Чи всі, що було заплановано, вдалося повести? Визначте, що вийшло найкраще і над чим треба б попрацювати. Уточніть, які умови необхідні, щоб надалі подібні заходи проводилися на більш високому рівні.
6
Вкажіть, чи були присутні на вашому заході представники засобів масової інформації і хто саме. Дані можна взяти у члена оргкомітету, відповідального за роботу з пресою. Якщо мова йде про конференції, саміті, науковому семінарі тощо, дані повинні бути у відповідальних за реєстрацію. Можна вказати, що за підсумками заходу в таких-то ЗМІ вийшли такі-то матеріали.
Корисна порада
Прикладіть наочні матеріали. Підберіть найбільш вдалі фотографії або кращі відеофрагменти. Перепишіть все це на диск і прикладіть до звіту.