Як випрати білий пуховик. Як почистити біле хутро норки в домашніх умовах.

Власницям чорних пуховиків пощастило більше, ніж тим, у кого вони білі. Чорний і прати простіше, і бруд не так помітна. Але любителям світлих речей не варто засмучуватися, адже все не так складно, як здається. Випрати пуховик можна руками або в пральній машинці.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили попрати руками, то налийте в таз воду температурою 40 градусов.Добавьте порошок і добре розчиніть його у воді. Краще використовувати рідкий, для прання білих вещей.Опустіте пуховик в воду і дайте йому трохи полежати. Бруд отмокнет, і відіпрати буде легче.После отмоканія бруду постірайте.Хорошо прополощіть річ в холодній воді. При останньому полосканні додайте кондіціонер.Отожміте пуховик і струсіть его.Повесьте на сушитися, по мірі висихання злегка струшуйте пух.
2
В пральній машинці пуховик потрібно прати на делікатній програмі. Температура води повинна бути не більше 40 градусов.Іспользуйте будь порошок-автомат для білих речей. Не забудьте додати кондиціонер у спеціальний отсек.Для того щоб пух не загубив, покладіть декілька тенісних мячіков.Отжім поставте близько 800 оборотів, можна трохи менше, а от більше небажано, пуховик помнется.После прання струсіть річ і повісьте сушитися. Сушити в машинці не можна, відпрасувати його після цього практично неможливо.
Корисна порада
Не забудьте відстебнути всі елементи декору. Хутро потрібно чистити окремо від самого пуховика.
Пуховик , незважаючи на зручність в шкарпетці і гадану невибагливість, вимагає делікатного догляду. Якщо тканинне покриття допускає різні види чистки і демонструє унікальні властивості, завдяки сучасним технологіям обробки, то ніжне вміст пуховика вимагає особливого підходу. Зважившись прати пуховик будинки, в надії на збереження первісного вигляду після звичайного прання, постарайтеся дотримуватися деяких правил, які допоможуть вам уникнути неприємностей і зберегти пуховик в первозданному вигляді для майбутньої зими.
Вам знадобиться
  • Миючий засіб "для делікатного прання"
  • Плямовивідник
  • Пральна машина
Інструкція
1
Підберіть миючий засіб, відповідне вимогам підходящим для "делікатного прання" .Ізучіте рекомендації виробника, зазначені на ізделіі.Отстегніте хутро і капюшон, застебніть всі замки, застібки пуховика.
2
Видаліть стійкі стійкі забруднення на комірі, рукавах і кишенях вручну, за допомогою засобу для виведення плям, дотримуючись інструкції обраного средства.Положіте пуховик в машину і включите режим "делікатного прання" (до 30 градусів за Цельсієм).
3
Слідкуйте за якістю полоскання. Цей режим можна використовувати дважди.Отжім, якщо режим прання не підтримує повну програму, встановіть на мітці 600 оборотів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-7XwX1B38Tw
Зверніть увагу
Ні в якому разі не використовуйте режим сушки в пральній машині. Пуховик слід сушити розправленим, в добре провітрюваному приміщенні, виключивши влучення прямих сонячних променів.
Корисна порада
Для того, щоб пух всередині виробу не збивався в грудки, покладіть в пральну машину разом з пуховиком 2-3 тенісних мячіка.Моющее засіб "для делікатного прання" з успіхом можна замінити шампунем або рідким милом.