Як зробити викрійку сумки. пляжні сумки з джинси викрійки.

Сумка зручна і незамінна в багатьох випадках. Найчастіше хочеться, щоб вона була не тільки практичною і місткою, але оригінальної, елегантною. Щоб стати власницею ексклюзивної речі, змайструєте самостійно цей незамінний аксесуар вашого гардеробу.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - папір;
  • - лінійка
Інструкція
1
Визначте, яка саме сумка вам потрібна: її стиль, колір, розмір і форму. З якого матеріалу вона буде виконана, для яких цілей призначена. Продумайте, які кишені, клапани, відсіки буде потрібно зробити, де їх розмістити - всередині або зовні. Зобразіть на папері ескіз майбутнього виробу. Тепер приступайте до приготування викрійки.
2
Для покупок або походу на пляж підійде містка і досить проста у виконанні сумка, виконана з плащової тканини, джинси, щільної бавовняної тканини, мішковини та пр. Її можна також зв'язати гачком або спицями. Для побудови викрійки на аркуші паперу накресліть великий прямокутник. Це буде боковина вироби, всього - 2 деталі.
3
Для такої сумки зробіть одну довгу ручку або дві коротких - по одній на кожній з бічних граней. Ручка складається з двох деталей прямокутної форми, які потім зшиваються між собою. Розмір прямокутника залежить від бажаного розміру ручки. Її можна також зв'язати, сплести або виготовити з декоративної стрічки, ременя, ланцюжки. Підготуйте також обтачку верхній частині сумки шириною в 4-5 см.
4
Викрійка підкладки будується за тими ж розмірами мінус 1см по довжині і без ширини обтачки по висоті. Виконайте паперові шаблони для кишень всередині і зовні сумки. Їх розмір і форма залежать від цільового призначення. При розкрої матеріалу не забудьте залишити припуск на підгин. Для застібки сумки використовуйте блискавку, липку стрічку, кнопки або гудзики.
5
Щоб зробити сумку більш місткою, викроїте прямокутне дно і окремо дві деталі для додання обсягу з боків. Їх довжина знизу повинна дорівнювати ширині дна, догори вона плавно звужується до 3-4 см. Висота деталей дорівнює висоті сумці. Наприклад, якщо боковина сумки має розмір 40 на 30 см, розмір дна тоді може бути 40 на 6 см і деталь для додання обсягу з боків знизу дорівнює 6-ти см, зверху - 3 см і її висота - 30 см.