Як зробити зачіску "Холодна хвиля". Як зробити волосся легкої хвилею.

Жіночна зачіска, укладена хвилями у формі S, переносить тут же в 20-30-ті роки минулого сторіччя. Уява малює худорлявих дівчат у шовкових сукнях, з безліччю прикрас, яскраво нафарбованими губами і ідеально укладеним волоссям, захованими під сіткою. Таку жінку неможливо забути.
Вам знадобиться
  • - гель для укладання;
  • - лак для волосся;
  • - гребінець;
  • - затискачі для волосся;
  • - сітка для волосся.
Інструкція
1
Найкраще зачіску « Холодна хвиля» робити на короткій стрижці або на каре. Якщо базова стрижка ступінчаста, то хвилі можуть не вийти: кінчики будуть вибиватися. Безумовно, самостійно таку зачіску зробити нелегко. Краще звернутися до майстра, якому доведеться витратити в середньому 60-90 хвилин.
2
Основними елементами зачіски є проділ, хвиля, крон і локон. Проділ може бути прямим, косим або полупробором. Холодна укладка зазвичай виконується на косий проділ. Хвилі діляться на прямі, косі і поперечні.
3
Хвиля - це пасмо волосся, укладена плавним вигином і обмежена з двох сторін кронами (найвища лінія хвилі). Прямі хвилі розташовуються паралельно проділу, косі - під кутом 45 градусів, поперечні - перпендикулярно. Їх можна зробити вузькими і широкими, великими, глибокими і плоскими. Розрізняють також виступаючу і зворотну хвилю. В залежності від розташування на голові хвилі бувають лобовими, скроневими і лицьовими. Локони підрозділяють на прямі, косі, горизонтальні, вертикальні, спускні.
4
Для створення зачіски нанесіть гель для укладання на чисте вологе волосся. Потім гребінцем з частими зубами відокремте пасмо волосся і визначте напрямок хвилі, відступивши 1-1,5 см від проділу. Кількість хвиль роблять різне, але зазвичай не менше 5 з більшою боку проділу і не менше трьох - з меншою.
5
Середній палець лівої руки накладається на передбачуване місце вигину хвилі. Відступивши від пальця 1 см, введіть гребінець у волосся і різко посуньте в сторону. Покладіть гребінець плазом і посуньте волосся з неї, притискаючи пасмо щільно до середнього пальця - повинен вийти крон. Чим вище його вістря, тим довше протримається укладка.
6
Не витягуйте гребінець з волосся, а розчешіть їх. Після цього на відстані 2 см від виконаного крона знову притисніть середній палець руки, але зрушення гребінцем зробіть в протилежну сторону. В результаті вийде другий крон, і почнеться нова хвиля. Виконайте всі хвилі, з'єднавши їх на потилиці.
7
Для кращої фіксації волосся, щоб вони не зміщувалися, використовуйте затискачі, але стежте, щоб вони не залишили заломів на волоссі. Оскільки « Холодна хвиля» виконується тільки на вологому волоссі, можете використовувати сітку для волосся, поки вони сохнуть.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gJsgiWZpmqk
Різні види укладання дозволяють на більш-менш тривалий період зафіксувати гарну зачіску і подарувати вам ідеально рівні, або ж навпаки, хвилясте волосся. Для м'яких і не дуже довгого волосся добре підходить укладання, зроблена в техніці холодної хвилі. Зробити таку укладку ви зможете власними руками в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги стилістів і перукарів.
Інструкція
1
Використовуйте для холодної укладки гребінець і власні руки. Добре вимийте волосся, але не досушивайте їх до кінця. На чисті і вологе волосся нанесіть спеціальний гель для укладання. Потім візьміть гребінець з частими зубами і відступите від центрального проділу півтора сантиметра, щоб почати формувати першу хвилю .
2
Середній палець лівої руки помістіть туди, де ви плануєте створити вигин хвилі. Гребінцем, розміщеної перпендикулярно до голови, відступивши 1 см від середнього пальця, різко розчешіть пасмо в сторону від передбачуваного місця вигину.
3
Після цього укладіть гребінець плазом на волосся, а потім посуньте волосся з гребінця вказівним пальцем, намагаючись притискати їх при цьому до середнього пальця, щоб між вказівним і середнім пальцем у вас утворився «крон».
4
Продовжуйте розчісувати волосся в протилежному попередньому напрямку. Від першого крона, який знаходився у вас між пальцями, відступите пару сантиметрів і ще раз відзначте місце вигину наступної хвилі середнім пальцем.
5
Ще раз різко посуньте гребінець в протилежну сторону, щоб утворити другий крон і почати нове хвилю . З'єднуйте хвилі на потилиці і ведіть їх від більшої і меншої сторони від проділу. Фіксуйте волосся зажимами, щоб в процесі укладання локони не зміщувалися один відносно одного.
6
Затискайте волосся акуратно, стежачи за тим, щоб на волоссі не утворилося заломів. Використовуючи затискачі, ретельно просушіть укладку і надіньте сітку для волосся. Роблячи холодні хвилі, стежте за тим, щоб розчісувати локони в правильному напрямку. Робіть таку укладку тільки на вологому волоссі, а гребінець зсувайте тільки по верхньому шару волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v5K_qfRRtmw