Як звести в ступінь на калькуляторі.

Не всі калькулятори мають функцію піднесення числа в ступінь . Для того, щоб визначити можливості свого калькулятора, дізнайтеся, чи є він інженерним. Якщо не знаєте, то знайдіть кнопку вашого калькулятора, яка зображує x в сепені y. Якщо вона є, значить, трюк вдасться.
Вам знадобиться
  • калькулятор
Інструкція
1
Визначте, який у вас калькулятор. Чи багато на ньому кнопок? Якщо бачите тільки функції додавання, віднімання, множення, ділення і ще кілька кнопок, значить, на вашому калькуляторі такі дії, як зведення числа в ступінь , неможливі. Ви можете добитися потрібного ступеня простим множенням числа на саме себе потрібну кількість разів, а саме - рівне вашої ступеня.
2
Якщо у вас є інженерний калькулятор, і ви бачите на ньому кнопку із зображенням функції x, зведеної в ступінь y, то проробіть наступну дію. Введіть значення числа, яке потрібно звести в ступінь , а потім натисніть кнопку, про яку йшла мова вище. Тепер введіть значення ступеня і отримаєте результат, натиснувши на кнопку із знаком одно. Результат отриманий.
Корисна порада
Якщо ви користуєтеся калькулятором, який входить в стандартний набір програм Windows, то його вигляд можна змінити (розширити в інженерний і назад).