Як навчитися малювати графіті. Графіті на папері олівцем.

Далеко не кожен господар зрадіє малюнку на своєму гаражі або паркані. Тим не менш, графіті - вуличне мистецтво. Це порівняно молодий напрямок можна зустріти майже в будь-якому місті.
Вам знадобиться
  • - альбом для малювання;
  • - простий і кольорові олівці;
  • - балончики з фарбою;
  • - пласка поверхня для графіті.
Інструкція
1
Для початку продумайте зміст свого малюнка. Для цього корисно буде пройтися по своєму місту в пошуках графіті . Вивчіть різні варіанти малювання, подивіться, якими прийомами користувалися автори подібних малюнків на вулиці.
2
Візьміть звичайний альбом для малювання, олівець і спробуйте відтворити на папері те, що хотіли б намалювати. Для початківців особливо необхідно скласти якийсь ескіз роботи перед тим, як виконати свій малюнок на великій поверхні. За допомогою кольорових олівців або фломастерів подивіться, в яких кольорах картинка буде краще виглядати.
3
Продумайте, ніж ваш малюнок буде відрізнятися від інших. Це може бути свій особливий стиль малювання або якась одна тематична спрямованість. Під кожним своїм творінням потрібно залишити підпис - свій значок, рівнозначний розпису на папері. Важливо, щоб підпис малювалася швидко і була оригінальною.
4
Як тільки ви станете готові до роботи, запасіться балончиками з фарбою потрібних кольорів і підберіть плоску поверхню для малюнка. Вона може бути зроблена з будь-якого матеріалу: цегли, дерева, цементу тощо.
5
Накидайте спочатку на стіні основні обриси малюнка або напису. Всі лінії повинні бути акуратними і безперервними. Розриви будуть виглядати непривабливо і не в тему. Малювати їх потрібно швидко, щоб фарба не потекла. В кінці додайте підпис, і графіті готово.
6
Обриси малюнка виконуйте кольором фону. Потім наносите основний малюнок, фон і тільки потім контур малюнка. Така послідовність дій дозволить вчасно виправити недоліки роботи, щоб в результаті у вас вийшло акуратне графіті . Як тільки фарба трохи підсохне, нанесіть свій підпис під картинкою. Деякі вважають за краще ставити її спеціальними маркерами, а не фарбою з балончика.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dtsALoevfi8
Корисна порада
Якщо під час малювання фарба потекла, не потрібно намагатися її чимось витерти або зупинити патьок. Краще зафарбувати її зверху потрібним кольором, коли вона висохне. Щоб досконало оволодіти мистецтвом графіті, навчіться спочатку на папері відтворювати кожен раз один і той же малюнок. Для цього вам знадобиться чимало часу і посидючості.