Як вигнати повітря з радіатора.

Потрапляє в систему опалення повітря перешкоджає її повноцінній роботі: радіатори не працюють на повну потужність. Повітряні зазори, які з'являються в трубах опалювальної системи, призводять до утворення руйнує їх корозії. Зважаючи на це, перш ніж ввести в експлуатацію опалювальну систему, обов'язково потрібно вигнати повітря з радіаторів.
Вам знадобиться
  • - дріт;
  • - відро;
  • - молоток;
  • - ключі;
  • - ганчір'я.
Інструкція
1
Перевірте радіатори, включивши для цього систему опалення. У тому випадку, якщо їх температура виявиться менше, ніж у радіаторів, розташованих нижче, в трубі або радіаторі опалювальної системи утворилася повітряна пробка. Легше знайти утворилася пробку, якщо постукати по опалювального приладу молотком: дзвінкий звук - ознака пробки (саме тут весь повітря і потрібно стравити).
2
Перш ніж вигнати повітря , вимкніть підключений до опалювальної системи бойлер і циркуляційний насос. Після цього уважно огляньте радіатори: у верхній частині знайдіть спускний вентиль, призначений для видалення повітря а. Відкрийте цей клапан і стравити повітря (стравлювати потрібно до тих пір, поки з системи не потече вода).
3
На деяких радіаторах може стояти клапан, що має шток в центрі заглушки квадратного перетину. Підставте під цей клапан відро і акуратно за допомогою ключа поверніть шток на 45 градусів.
4
Коли з вентиля почне просочуватися вода, постеліть на підлогу (біля відра) ганчірку, щоб бризки води усмоктувалися, а не залишалися на підлозі. Вихід повітря а супроводжується потріскуванням і шиплячим звуком. Дочекайтеся, поки не припиниться таке шипіння і не потече вода, а після перекрийте цей клапан.
5
Іноді проблема може полягати в засміченні спускного клапана. У тому випадку, якщо розширювальний бак повний води, але повітря і вода не проходять, забитим може виявитися вентиль. Закрийте вентилі на обох кінцях батареї, виверніть гвинт, що розміщується по центру спускного вентиля, а сам отвір прочистите дротом.
6
Якщо відкриті були крайні вентилі, повторіть спробу спуску повітря а з опалювальної системи, використовуючи для цього спускний клапан.
Зверніть увагу
По закінченню робіт обов'язково перевірте, чи добре закручені вентілі.Налічіе в батареї повітряної пробки призводить до того, що опалювальна система споживає енергії більше звичайного.