Як включити персоналізацію.

Найдоступніші версії операційної системи Windows 7, які поставляються встановленими на багатьох ноутбуках і стаціонарних комп'ютерах, мають один недолік. Цей недолік - версія системи, а саме «скорочена» або «початкова» комплектація. В англійському варіанті це виглядає як Starter і не має інструменту для налаштування зовнішнього вигляду. Тобто поміняти картинку для робочого столу або включити персоналізацію можна. Виробник в таких випадках пропонує купувати більш просунуту версію ОС. Але ентузіасти розробили зручні плагіни для розширення можливостей Windows.
Інструкція
1
Якщо у вас встановлена розширена версія ОС Windows, просто натисніть праву клавішу миші на будь-якому вільному ділянці робочого столу і знайдіть пункт «Персоналізація». Активуйте його і ви відкриєте вікно, в якому можна налаштувати вигляд робочих елементів системи, звуки, заставку та багато іншого.
2
Щоб включити персоналізацію в ОС початковій комплектації, досить завантажити і встановити маленьку програму Personalization Panel 2.0. Для цього запустіть будь-який з браузерів і в адресному рядку введіть http://windowstheme.ru/download.php?view.10. Ви потрапите на сторінку завантаження установника утиліти, яка повертає в молодші версії Windows 7 можливість персоналізації. Недолік цього методу в тому, що стає доступна лише одна тема - основна тема Windows.
3
Якщо ви хочете мати можливість вибору з безлічі різних оформлень, тоді зайдіть на сторінку з адресою http://windowstheme.ru/download.php?view.17. Там ви зможете завантажити розширений інсталяційний пакет, який дозволяє включити персоналізацію і містить набір тем для системи.
4
Натисніть на кнопку «Завантажити» на сторінці найбільш підходящого для вас варіанту. Через кілька секунд завантажиться автоматичний модуль закачування самої програми і оформлень. Запустіть файл miniinstall.exe подвійним клацанням миші. Зніміть галочку з пункту «Прийняти умови угоди і зробити домашньою сторінкою», а потім натисніть кнопку «Ні». Почнеться скачування власне файлу програми.
5
Коли завантаження закінчиться, на екрані виникне вікно з пропозицією запустити файл. Натисніть кнопку «Так», щоб погодитися на установку Personalization Panel 2.0. Відкриється стандартне вікно майстра установки програми.
6
Оберіть варіант «Звичайна установка» та натисніть кнопку «Далі». Погоджуйтеся на всі пропозиції програми, натискаючи кнопку «Так» і «Далі». У підсумку утиліта вбудується в оболонку системи Windows 7. Якщо ви завантажували пакет Personalization Panel плюс теми оформлення, вони теж будуть встановлені в потрібні папки.
7
Перезавантажте комп'ютер через меню «Пуск». Після запуску клацніть правою кнопкою на вільному просторі робочого столу, щоб викликати контекстне меню і включити персоналізацію зовнішнього вигляду системи.