Як швидко видалити вірус.

Ваш комп'ютер гальмує або здійснює неадекватні дії? Самостійно перевантажується, підключається до різноманітних інтернет-сайтам, програми зависають або не підключаються зовсім? Словом, якщо ваш «залізний друг» став себе некомфортно почувати, є привід задуматися. Ймовірно, він підхопив якийсь вірус . І тут допоможе тільки термінове лікування.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - антивірусне програмне забезпечення;
  • - сканер-антивірус.
Інструкція
1
Якщо комп'ютер починає пустувати, під час роботи з ним з'являються різноманітні зображення і написи, самостійно виробляється запуск програм або вони працюють, сильно гальмуючи і зависаючи, а система регулярно викидає інформацію про помилки, перевірте його на наявність вірус ів. Подібні симптоми часто сигналізують про зараження різноманітними шкідливими програмами. Для їх виявлення скористайтеся анти вірус ними засобами.
2
В ідеалі анти вірус повинен бути встановлений на кожному комп'ютері. Але навіть самий просунутий «Антивір» не дає стовідсоткового захисту. Тому для надійності рекомендується час від часу запускати додаткові засоби захисту. В їх числі різноманітні сканери і утиліти, що дозволяють виявити і знешкодити виниклу загрозу.
3
Подібні допкошти користувачам надають виробники більшості анти вірус них програм. На офіційних сайтах найбільш великих і відомих анти вірус ов є спеціальні додатки, які можна використовувати навіть при встановленому програмному забезпеченні іншого виробника. Перевагою таких утиліт є їх «дружелюбність» і відсутність конфлікту з іншим анти вірус ом.
4
Щоб скористатися програмою для пошуку черв'яків, троянів і різноманітних вірус ов, скачайте її з офіційного джерела і встановіть на свій комп'ютер. Наприклад, на сайті http://www.kaspersky.ru/в розділі «Загрози» і «Перевірка на вірус и» (http://www.kaspersky.ru/virusscanner) ви можете знайти безкоштовні утиліти для видалення вірус ов, які не тільки виявлять загрози, але і повністю їх знешкодять. Найбільш поширеними захисними засобами є Kaspersky Virus Removal Tool і Kaspersky Rescue Disk.
5
Під час установки утиліти Kaspersky Virus Removal Tool дочекайтеся закінчення копіювання необхідних файлів. Потім прийміть умови ліцензійної угоди та приступите до роботи. В наступному вікні виберіть тип перевірки: автоматичну (рекомендовано) або лікування вручну.
6
В меню налаштувань, воно позначено піктограмою з зображенням гайки, вкажіть область перевірки. За замовчуванням в неї входять системна пам'ять, приховані об'єкти автозапуску і завантажувальні сектори. Ви можете додатково додати розділи «Мої документи», «Моя пошта», «Комп'ютер», локальні диски і знімні носії.
7
Запустіть перевірку і дочекайтеся її закінчення.
8
Аналогічно діє і безкоштовна лікує утиліта Dr.Web CureIt! ®.
9
Незважаючи на зручність використання, застосовувати для захисту комп'ютера тільки лікуючі утиліти і сканери не рекомендується. Для надійності встановіть повноцінний анти вірус .