Як все встигнути в житті.

Бажання все встигнути в життя з'являється у багатьох людей. Коли ви починаєте усвідомлювати, що вам не вистачає часу на виконання всього того, що було задумано, варто поміркувати над тим, чи не витрачаєте ви даремно дорогоцінні хвилини.
Вам знадобиться
  • - щоденник.
Інструкція
1
Відмовтеся від усього, що «вбиває» ваш час. Це можуть бути комп'ютерні ігри, перегляд серіалів, безглузде блукання по сторінках інтернет-сайтів. Ніщо з цього не приносить вам користі, зате забирає час, який ви могли б провести більш раціонально, наприклад, зайнявшись спортом або відвідавши цікаву виставку.
2
Заведіть щоденник. У ньому ви зможете відображати всі свої плани на майбутній тиждень, місяць, рік. Перед тим як почати працювати з цим інструментом, на його останній сторінці тезами випишіть те, чого б ви хотіли досягти до кінця року. Щомісяця аналізуйте, що було зроблено для досягнення цих планів і чи достатньо цього.
3
Не відкладайте рішення незначних проблем у «довгий ящик». Це не призведе ні до чого хорошого: в якийсь момент саме ця дрібниця перешкодить вам виконати більш важливу справу, а значить, наданий вам шанс буде упущений. Наприклад, відкладений похід до стоматолога може зірвати вкрай важливу зустріч. Візьміть собі за правило починати свій день з подібною маленькою і незначною проблеми, яка потребує вирішення. Так ви позбавите себе від ризику опинитися в скрутному становищі, а також звільніть велику кількість часу, який можна витратити на здійснення своїх планів.
4
Не відкладайте вирішення питань, що вимагають великої кількості часу. Чим довше ви будете тягти, тим важче і масштабніші вони ставатимуть. Щоб заощадити свій час, розбийте стоїть перед вами завдання на велику кількість маленьких частин і постійно позбавляйтеся від них. Через якийсь час ви виявите, що проблема вирішена.
Зверніть увагу
Не старайтесь «викроїти» хвилинку за рахунок сну. У кінцевому підсумку це виллється в хронічне недосипання, що може призвести до більш серйозних захворювань.
Корисна порада
Проводьте більше часу з рідними і близькими людьми. Ні за яких обставин не жертвуйте спілкуванням з ними заради досягнення сумнівних цілей.