Як підкрутити вії. Як зробити вії підкрученими назавжди.

На жаль, не всіх дівчат природа нагородила видатними зовнішніми даними. Однак представниці прекрасної статі давно вже навчилися брати справу в свої руки і наводити красу за допомогою підручних і косметичних засобів. Так, очі можна нафарбувати, брови - вискубати, а вії - підкрутити, щоб погляд став загадковим і захопливим. Є кілька способів перетворити свої вії в ідеальні, головне - пам'ятати про обережність, і не перестаратися з наведенням краси, щоб потім не боліли очі.
Вам знадобиться
  • - підкручує туш для вій
  • - спеціальні щипчики тонго
  • - касторове масло
  • - похід в салон краси
Інструкція
1
Самий звичний багатьом спосіб підкрутити вії - скористатися спеціальною підкручує тушшю. Як правило, в ній є вигнута щіточка, за допомогою якої вії можна завивати, завдаючи туш підкручують зигзагоподібними рухами знизу вгору. При цьому потрібно дивитися то прямо, то по сторонам, щоб легше було профарбувати куточки. Після нанесення туші в два шари по віям бажано пройтися спеціальною щіточкою, щоб прибрати грудочки.
2
Існують спеціальні пристосування для завивки вій в домашніх умовах. Це щипчики тонго, які виглядають як ножиці з плоскими смужками на кінцях. Підкручувати ними потрібно тільки чисті (без туші) вії , бажано - трохи вологі (але не такі, щоб з них капала вода). Візьміть тонго, розкрийте їх, закріпіть між ними вії ближче до століття, стисніть краю щипчиків. Потримайте кілька хвилин. потім пересуньте тонго вище, знову стисніть. Намагайтеся вести щипчики плавно і ні в якому разі не защемляти ніжну шкіру повік. Таке підкручування триматиметься тільки добу, тому деякі користуються тонго щодня. Однак фахівці - косметологи не радять захоплюватися цим способом: він травматичний, війки швидко випадають.
3
Зробити довгострокове підкручування вій можна в салоні. Це буде хімічна завивка по типу тієї, що роблять на волосся. Процедура займе близько півгодини, на вії надінуть міні-бігуді і намажуть їх фіксатором. Якщо салонну завивку робить професіонал, то вона повністю безпечна. Після відвідин салону війки залишатимуться підкрученими від одного до трьох місяців. При цьому можна також користуватися тушшю.
Корисна порада
- який би спосіб підкручування вій ви не вибрали, додатково використовуйте рицинова олія для їх зміцнення. Його можна купити в аптеках і магазинах косметики.