Як відновити дискету. чому дискета вимагає форматування.

Існує чимало способів передачі інформації з одного комп'ютера на інший. Запис на дискету - не найпопулярніший з них, оскільки дуже вже ненадійний сам носій. Однак в деякі державні організації як і раніше приймають електронні документи тільки на дискетах. Може виникнути і ситуація, коли потрібно відновити якісь дані, які довгий час зберігалися на дискетах, а потім раптом знадобилися.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - дискета;
  • - програма EasyRecovery Professional;
  • - файловий менеджер Total Commander.
Інструкція
1
Вставте дискету під флоповод. Відкрийте Total Commander або інший аналогічний файловий менеджер. У верхній частині екрану ви побачите віконце, в якому необхідно виставити ім'я диска. Поставте літеру а. У самому гіршому випадку ви побачите табличку, що диск не знайдений. В цьому випадку нічого відновити не вдасться, дискету доведеться викинути. При будь-якому іншому варіанті можна спробувати відновити або сам носій, або хоча б інформацію.
2
Навіть визначивши диск, комп'ютер може не побачити знаходяться на ньому файлів. Можливо, вам допоможе програма EasyRecovery Professional. Встановіть її та запустіть. У лівій частині екрана ви побачите меню. Виберіть опцію "Відновлення даних". В англомовній версії це буде RawRecovery.
3
Перед початком роботи програма запропонує вам зберегти дані на інший диск. Вам доведеться з цим погодитися. Зберігати дані на резидентний диск не варто. Натисніть "ОК". Перед вами з'явиться нове віконце. Виберіть "Floppy Disk A" або просто "А". Позначте файли, які хочете зберегти, а також розділ на жорсткому диску. Зробити це можна через опцію "Обзор".
4
Наступний крок - копіювання даних. Його програма зробить без вас, оскільки ви вже все підготували. Вам залишиться тільки натиснути кнопочку "Готово", як тільки всі файли опиняться відведеному для них каталозі. Потім програма поцікавиться, чи потрібно зберегти відновлені файли для подальшої роботи. У будь-якому випадку вони вже скопійовані на диск, так що можна відповідати "Так" або "Ні". Закрийте програму і робіть з файлами те, що вам потрібно.
Корисна порада
Програма EasyRecovery Professional допоможе відновити інформацію, навіть якщо комп'ютер зажадає відформатувати дискету. В цьому випадку машина одразу видасть вам повідомлення, що вимагається форматування. Вам нічого не залишається, окрім як піти на цей крок. Інакше ви дискету просто не дістанете. Не лякайтеся віконця з попередженням про можливу втрату даних. Натисніть "ОК" і почекайте закінчення процесу. Перед вами з'явиться повідомлення, що форматування закінчено. Погодьтеся і з цим. Далі запустіть програму EasyRecovery Professional і дійте точно так же, як і з неотформатированним дискетою.