Як вставити скріншот.

Скріншот - знімок екрана - найчастіше робиться для того, щоб показати його комусь іншому. Це буває необхідно в тих випадках, коли адресат не бачить того, що відбувається на екрані цього комп'ютера. Робота з скріншот складається переважно з двох етапів. Мета першого - створити знімок екрана, а другого - показати його адресату. Якщо задачу першого етапу можна вирішити простим натисканням клавіші Print Screen, то рішення другої залежить від використовуваного для спілкування з адресатом програмного забезпечення.
Інструкція
1
Помістіть скріншот в буфер обміну операційної системи - натисніть клавішу Print Screen.
2
Якщо вставити скріншот треба в текстовий документ, і у вас є можливість використовувати додаток Microsoft Office Word, процедура буде дуже проста. Запустивши програму і завантаживши потрібний документ, встановіть курсор введення в місце майбутнього розміщення знімка екрана. Потім скористайтеся операцією вставки: виберіть такий пункт в контекстному меню або натисніть клавіші Ctrl + V. Після вставки скриншот можна буде підігнати під розміри документа з використанням інструментів додаткової вкладки «Робота з малюнками: Формат».
3
Якщо скриншот потрібно вставляти в повідомлення на веб-форумах, блогах, сайтах соціальних мереж або яких-небудь інших інтернет-ресурсах, його доведеться зберегти файл. Word з цим не допоможе, тому що зберігають їм формат документів не буде відображатися в веб-сторінці як зображення. Використовуйте, наприклад, стандартний графічний редактор зі складу ОС Windows - MS Paint. Знайдіть в головному меню ОС посилання на його запуск і відкрийте програму. При цьому автоматично буде створений порожній документ. Натисніть клавіші Ctrl + V, і в документ буде вставлено що міститься в пам'яті скріншот.
4
«Гарячими клавішами» Ctrl + S викличте діалог збереження файлу і в поле «Тип файлу» виберіть пункти jpeg, gif або png. В поле «Ім'я файлу» обов'язково замініть назву «Безіменний» на яке-небудь інше, складене з латинських букв. Це треба зробити, так як багато веб-скрипти не можуть працювати з кириличними іменами файлів.
5
Прикріпіть файл скріншота до мого повідомлення. Порядок дій на різних веб-ресурсах може збігатися або відрізнятися в залежності від того, які скрипти використовуються на цих сайтах. Наприклад, у соціальній мережі «Вконтакте» для вставки скриншота клацніть по посиланню «Прикріпити» під правим краєм поля введення повідомлення. В випав списку виберіть пункт «Фотографію», а в розкрився окремому вікні натисніть кнопку «Огляд». Запуститься стандартний діалог пошуку файлу в комп'ютері. Знайдіть створений знімок екрана, виділіть його та натисніть «Відкрити». Після цього зменшена картинка-превью з'явиться під набирати повідомлення, і його можна буде відправляти.