Як повернути назад товар. можна повернути товар без етикеток.

Невдала покупка - черговий привід для розладу. Не вгадали з розміром, не підійшов колір, дитина навідріз відмовився одягати новий комбінезон, придбали на розпродажі симпатичну блузку, а вдома виявили, що не вистачає кількох ґудзиків ... Без паніки! За законом «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів з дня покупки ви маєте права повернути товар назад в магазин. Виняток становлять панчішно-шкарпеткові вироби, нижню білизну, предмети особистого користування та особистої гігієни.
Інструкція
1
У першу чергу вам потрібно чек на покупку товар а, який ви хочете повернути в магазин. Чек - це ваше незаперечний доказ того, коли і де ви купили дану продукцію. На ньому відображена вся необхідна інформація - назва магазину, найменування товар а, дата здійснення покупки, ціна. Якщо чек вам зберегти не вдалося, в деяких випадках може врятувати запис з камери відеоспостереження, де буде чітко видно, що ви здійснювали покупку в цьому магазині. Також важливо, щоб на речах залишилися етикетки. Товар без етикетки можна повернути продавцеві тільки в тому випадку, якщо він виявився бракованим.
2
Не пізніше ніж через 14 днів з дня покупки, принесіть товар разом з чеком в магазин. Поясніть продавця, що річ вам не підійшла, і ви хочете обміняти її на іншу або повернути гроші. Як правило, ніяких проблем з поверненням бути не повинно. Не забудьте взяти з собою паспорт або документ, що засвідчує вашу особу. Вас попросять написати заяву, що ви хочете повернути товар назад - цього від власників магазинів вимагають податкові органи.
3
Якщо продавець відмовиться приймати товар назад, починайте відстоювати свої права. Закон зараз на вашому боці. Скажіть, що подасте позовну заяву в суд на працівника торгівлі, не прийняв товар назад. Навряд чи власник магазину захоче створювати собі такі проблеми. Він напевно піде вам на зустріч.
4
Якщо власник торгової точки виявиться не з лякливих, зверніться за допомогою до товариства захисту прав споживачів. Напишіть заяву на ім'я голови суспільства, в якому розкажіть, що ви купили товар , який в наслідок хотіли повернути назад, але продавець відмовився у вас його прийняти. Прикладіть до заяви чек на покупку. Співробітники суспільства повинні будуть прийняти вашу заяву і відновити справедливість.