Як в Фотошопі зробити напис на фото. Як наносити красиві написи на картинках.

Напис на зображенні може перетворити малюнок у вітальну листівку або додати теплі довірчі інтонації до будь фотографії. Засоби Adobe Photoshop дозволяють вибирати стилі написів, їх розмір і інші ефекти.
Інструкція
1
Відкрийте знімок. Ви можете додати до зображення вертикальну (зверху вниз) або горизонтальну (зліва направо) напис. Залежно від цього вибирайте на панелі інструментів Vertical Type Tool або Horizontal Type Tool (інструмент у вигляді букви Т).
2
На панелі властивостей визначте тип шрифту в віконці Set the font family, вид (звичайний, жирний, курсив), розмір і згладжування. Клацніть по віконечка Set the font color («Встановити колір шрифту») і на колірній панелі виберіть потрібний відтінок. Наберіть на клавіатурі текст.
3
Ви можете змінити розмір напису, застосувавши до шару з буквами вільну трансформацію. Використовуйте поєднання Ctrl + T. Наведіть курсор на один з вузликів виділення і, переміщаючи миша, добийтеся потрібного результата.Чтоби перемістити напис, на панелі інструментів виберіть Move Tool і наведіть текст в будь-якому напрямку.
4
Знову виберіть інструмент T і на панелі властивостей натисніть Create warped text («Створити спотворення тексту»). Розкрийте список Style і виберіть відповідний вид для напису. Змінюючи положення движків «Горизонтальное спотворення» і «Вертикальне спотворення», ви можете міняти ступінь спотворення написи.
5
Змінювати розмір і тип шрифту можна, використовуючи кнопку Toggle the Character and Paragraph palettes. Міняючи параметри у вкладці Characters, ви можете вибрати розмір і тип шрифту, відстань між буквами і рядками, спотворити букви горизонтальному і вертикальному напрямку, вибрати шрифт іншої мови.
6
Клацніть правою клавішею по тексту і виберіть у спадному меню опцію Rasterize Type («Растеризация»). Після цього ви можете застосовувати до букв всі операції з шарами. Клацніть двічі по іконці шару і зайдіть в меню стилів. Щоб надати буквах обсяг, використовуйте опцію Bevel and Emboss. За допомогою повзунків Depth, Size та Soften добийтеся потрібного ефекту.
Вибір професіоналів завжди схиляється до того продукту, який найбільш зручний для частого використання. Більшість з них для створення красивих написів на зображеннях використовують редактор піксельної графіки Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть графічний редактор, двічі клацнувши його іконку на робочому столі. Для відкриття файлу натисніть сполучення клавіш Ctrl + O або подвійне клацання по порожній робочої поверхні. У вікні, виберіть файл і натисніть клавішу Enter.
2
Щоб додати будь-який текст, скористайтеся однойменною інструментом або натисніть клавішу з латинською буквою T. Для вибору кольору створюваної написи натисніть на колірне поле у верхній панелі редактора або натисніть клавішу D.
3
Перейдіть на інструмент «Переміщення» - один з найбільш використовуваних. Натисніть верхнє меню «Вікно» і виберіть пункт «Символ». У списку, виберіть будь-який шрифт, а також будь-який розмір букв тексту. Вибрати шрифт можна звичайним натисканням, розмір вибраного шрифту можна змінити в будь-який момент.
4
Для краси створюваного комбінованого зображення можна додати ще одну або кілька написів. Щоб додати кожній з існуючих написів ефекти, перейдіть до панелі шарів і натисніть кнопку з латинською буквою F. В контекстному меню ви можете вибрати велику кількість ефектів.
5
Завершенням редагування напису може стати зміна типу тексту та його атрибутів (похилий, підкреслений або жирний). Потім візьміть інструмент «Переміщення» та визначте точне місце для вашої написи.
6
Перед збереженням файлу на жорсткому диску визначитеся, в якому форматі ви бажаєте його зберігати. Для подальшого редагування рекомендується використовувати рідну формат для програми Photoshop - PSD. Викликати вікно збереження можна натисканням клавіш Ctrl + S (пункт меню «Зберегти») або Ctrl + Shift + S (пункт меню "Зберегти як").
7
У вікні, введіть нову назву файлу і натисніть кнопку «Зберегти». Для збереження в інших форматах необхідно в рядку «Тип файлу» вибрати, наприклад, jpeg і натиснути кнопку Enter.