Як включити панель інструментів. не відображаються панелі інструментів в папках.

Панель інструментів дозволяє користувачеві здійснювати ряд дій з даними, що знаходяться у вікні програми або папки. Якщо панель раптом зникла, необхідно включити її відображення.
Інструкція
1
В додатках Microsoft Office Word і Excel панель інструментів за замовчуванням знаходиться у верхній частині вікна. Якщо ви не бачите її на звичному місці, значить, вона згорнута. Проте, навіть у такому режимі назви вкладок продовжують відображатися. Клацніть лівою кнопкою миші по потрібній вам вкладці, і панель інструментів відобразиться. Коли вибір інструменту буде завершено, вона знову сховається.
2
Для того щоб панель інструментів коли ховалася щоразу, клікніть правою кнопкою миші по видимій частині панелі. Розгорнеться контекстне меню. Зніміть маркер з рядка «Згорнути стрічку», якшо по ній лівою кнопкою миші. Панель інструментів прийме свій звичний вигляд. Якщо в програмі налаштована стрічка швидкого доступу, дану операцію можна виконати і з її допомогою. Натисніть на кнопку зі стрілкою правіше від стрічки і зніміть маркер з поля «Згорнути стрічку» в спадному меню.
3
Якщо вам необхідно повернути панель інструментів в папках, відкрийте будь-яку папку на комп'ютері. Клікніть по видимій частині панелі правою кнопкою миші і відзначте маркером ті компоненти, які повинні відображатися у вікні. Альтернативний спосіб: виберіть в меню «Вид» пункт «Панелі інструментів» і відзначте маркером в підміню ті пункти, які вам потрібні. Рядок меню в папках відображається завжди.
4
У тому випадку якщо панель інструментів зникла з браузера, може бути два варіанти: або включений повноекранний режим, або проблема в налаштуваннях інтернет-оглядача. У першому випадку натисніть на клавіатурі функціональну клавішу F11, ви повернетеся в звичайний режим. У другому випадку підійде спосіб, описаний в попередньому кроці. Налаштуйте відображення потрібних панелей через клік правою кнопкою миші або скористайтеся командами з меню «Вид».
5
Так як інтерфейс в більшості програм схожий, описані способи застосовні практично у всіх випадках. Якщо ви хочете додати на стандартну панель інструментів додаткові кнопки, скористайтеся розширеними настройками. Найчастіше вони викликаються так само з меню «Вид».