Гливи: Як виростити врожай.

В даний час городники і садівники освоюють такий напрямок, як грибоводство. Вирощування грибів може приносити не тільки дохід, а й величезне задоволення, адже як приємно, коли члени сім'ї захоплюються вашим урожаєм і новими шедеврами консервації. Глива - це гриб, який росте на стовбурах дерев, він невибагливий у вирощуванні. Дуже помічне і поживний, його можна варити, смажити, солити і навіть засушувати.
Інструкція
1
У першу чергу приготуйте відрізки стовбура дерева (це може бути дуб, тополя і навіть осика). Пень повинен бути довжиною приблизно півметра, а діаметром - близько 200 мм. Обов'язково зволожите деревину - для цього замочіть її у воді і залиште на 5-7 днів (постійно міняйте воду більш свіжої).
2
Після цього акуратно просвердлите з торця і з боків отвори, діаметр яких повинен бути рівний 10 мм, а глибина - 120 мм. Вирийте ямку під деревину в темному прохолодному місці. Лунка повинна бути глибиною близько 200 мм. На дно насипте тонкий шар піску і тирси. Якщо хочете встановити кілька чурбаков, ви повинні пам'ятати, що відстань між ними не повинно бути менше 30 см.
3
Розпушите міцелій гриба (вегетативне тіло), засипте в отвори, які ви зробили раніше в стовбурах дерева. Ущільните і прикрийте звичайної корою. Встановіть пні в ямки, ретельно полийте і накрийте плівкою. Здійснювати зараження грибницею потрібно тоді, коли температура повітря буде дорівнює 18-25оС. Приблизно через 50-70 днів зберіть перший урожай глив.
4
Заражати пень грибницею ви можете й іншим способом. Для цього від стовбура відпиляйте диск, товщина якого буде близько 50 мм. Просвердлите в ньому близько 8 отворів діаметром 20 мм. Помістіть в них грибницю.
5
Пам'ятайте, що стовбури дерев повинні бути завжди трохи вологими. Вологу любить і грунт, в якій встановлені пні. Зиму чурбаки переживають досить добре, їх достатньо вкрити сухим листям.
6
У серпні-вересні з'являються перші тверді утворення. Це і є початок появи грибів. Ростуть гливи досить швидко, через тиждень ви вже знімете першу гроно грибів. Для зрізання використовуйте добре заточений ніж.
Корисна порада
Коли деревина зруйнується (приблизно через п'ять років), викопайте пень і встановіть новий ствол.
Гриби - традиційна їжа, яку вживали наші предки. У нашій країні грибоводство поступово набирає темпи. Один з грибів, який з успіхом розводять фермери - це глива. Це смачний поживний гриб, який можна вживати в солоному, смаженому або вареному вигляді. Культивувати гливу можна і в природних і в штучних умовах.
Вам знадобиться
  • Щоб вирощувати гливи, вам знадобиться посадковий матеріал (міцелій) і органічні відходи (тирса, солома), або дерев'яні чурбаки.
Інструкція
1
Перший спосіб культивування гливи - це екстенсивний шлях. Оскільки це спосіб вирощування гриба в природних умовах, то займатися цим можна тільки в теплу пору року.
2
На садовій ділянці розпилюють стовбури дерев діаметром 15-20 см (тільки листяних) на чурбаки довжиною до півметра. Одного кілограма міцелію вистачить на 8 таких чурбаков.
3
Після їх замочують на 3-7 доби у воді, яку міняють щодня.
4
Коли деревина добре просочиться водою, на торцях чурбаков і з боків просвердлюють 10-13 мм отвори завглибшки 10 см, або роблять досить глибокі пропили.
5
В тіньовій стороні ділянки викопують ями глибиною в один штик лопати на відстані не менше 30 см. У ці ямки насипають невеликий шар піску, тирси та перепріли листя.
6
Тепер відповідальний момент: необхідно заразити чурбаки міцелієм. Способів кілька. Найпростіший - розпушити міцелій і засипати його в отвори, після його ущільнити і прикрити мохом. Самі чурбаки ставлять у викопані ями, присипають землею або піском, поливають і покривають плівкою.
7
При такому способі перший урожай збирають через 1,5-2 місяці. Протягом цього часу грибницю злегка зволожують з лійки. Найбільше плодоношення спостерігається в перший рік. У наступні 5 років, які буде плодоносити грибниця, спеціально за нею доглядати не потрібно.
8
Другий спосіб - це штучне вирощування грибів. Його можна виробляти цілий рік. Плодоношення грибниці більш високе, ніж при екстенсивному способі.
9
Перед внесенням міцелію, субстрат необхідно простерилізувати. Для цього субстрат укладають в мішки (поліетиленові плетені з під борошна) і нагрівають у закритому посуді при температурі до 120 градусів протягом 1-3 годин. Домогтися такої температури в домашніх умовах дуже складно, адже при звичайному кип'ятінні досягається лише температура в 100 градусів, тому кип'ятити субстрат необхідно протягом 12 годин. Вибираючи субстрат, пам'ятайте, що для гливи годиться живильне середовище тільки з листяних рослин. Це можуть бути листя, тирсу, солома, перемелені качани і так далі.
10
простерилізувати субстрату дають трохи підсохнути, грибницю змішують з субстратом в розрахунку 250 г на 10 кг вологого субстрату, щільно укладають в мішки, зав'язують і роблять кілька розрізів, щоб грибниця «дихала».
11
Мішки викладають в теплому приміщенні. Через 2 тижні можуть з'явитися перші гриби. Тоді грибниці переносять у більш прохолодне місце. Зріють гриби 5 днів, після чого їх зрізують. Через 2 тижні можна збирати другий урожай.
Корисна порада
Готові гриби зберігаються в нульовій зоні холодильника до 7 днів. У замороженому вигляді до 3 місяців.